Amerykańska dziewica

Priscilla właśnie zaczęła nowy etap w swoim życiu – studia. Szybko okazuje się, że jej podejście do życia bardzo różni się od tego jakie mają jej koleżanki i koledzy.

Opis

Priscilla (Jenna Dewan) właśnie zaczęła nowy etap w swoim życiu – studia. Szybko okazuje się, że jej podejście do życia bardzo różni się od tego, jakie prezentują jej koledzy i koleżanki. Rodzice Priscilli wpoili jej, że powinna zachować czystość aż do ślubu, a dziewczyna bardzo przestrzega tych wartości. Nawet pomimo kuszących z każdej strony okazji, Priscilla zostaje wierna swoim przekonaniom. Pewnego dnia, daje się jednak ponieść szaleństwu i na jednej z imprez przesadza z alkoholem, co nie kończy się dla niej najlepiej. Gdyby tego było mało, następnego dnia okazuje się, że na pechowej imprezie był także producent, który nagrał wideo z kilka ze studentkami prezentującymi swoje wdzięki. Niestety jedną z nich jest Priscilla. Co na to jej rodzice?

Zobacz również

Litewski przekrętjutro, 1 czerwca, 20:00

„Litewski przekręt” to przezabawna komedia prezentująca w krzywym zwierciadle Europę Wschodnią. Czwórka przyjaciół po wspólnym napadzie na kasyno postanawia uciekać z kraju.

Litewski przekręt

Bruce Wszechmogącydzisiaj, 31 maja, 20:00

Reporter lokalnej stacji telewizyjnej – Bruce Nolan – jest niezwykle popularny. I choć powodzi mu się całkiem nieźle uważa, że los jest dla niego niesprawiedliwy.

Bruce Wszechmogący

Zwariowany weekenddzisiaj, 31 maja, 8:55

Stoczniowiec Fourchaume zwalnia konstruktora jachtów za nieudany projekt. Szybko jednak tego żałuje. Próbuje namówić go do powrotu do pracy. Czy weekend mu na to wystarczy?

Zwariowany weekend