// js do ukrywania

Barbie: Gwiezdna przygoda

Tym razem zobaczymy Barbie w roli kosmicznej księżniczki. Dziewczyna uwielbia przemierzać kosmos na swojej superszybkiej deskorolce.

Opis

Zapraszamy na kolejną część z serii filmów o Barbie – najsłynniejszej lalce na świecie!

Tym razem zobaczymy piękną Barbie w roli kosmicznej księżniczki. Dziewczyna mieszka na planecie Para-Den i uwielbia przemierzać kosmos na swojej superszybkiej magicznej deskorolce. W podróżach towarzyszy jej ukochane zwierzątko – Popcorn. . Niestety pewnego dnia wszystko się zmienia. Migoczące na niebie gwiazdy przygasają i spowalniają swój podniebny taniec. Okazuje się, że spełnia się starożytna przepowiednia . W związku z tym Barbie dostaje niezwykle odpowiedzialne zadanie od króla Constantina – musi uratować swoją galaktykę przed ciemnością. Na tajemniczej planecie dołącza do elitarnej grupy ratującej gwiazdy. W trakcie swojej misji, dziewczyna przeżywa niesamowite przygody i odkrywa w sobie niezwykłą moc. Czy uda się jej ocalić blask na niebie i uratować wszechświat? Czy ktoś będzie chciał jej w tym przeszkodzić? Czy zdąży wykonać zadanie zanim zapadnie mrok…

Zobacz również

// js do ukrywania

Najpiękniejsze baśnie: Śpiąca...niedziela, 19 lipca, 13:45

Na chrzest księżniczki Rosy przybywa trzynaście wróżek. Każda z nich podarowuje dziewczynce specjalny dar. Jednak jedna z wróżek przybywa zbyt późno.

Najpiękniejsze baśnie: Śpiąca królewna
// js do ukrywania

Plan gryniedziela, 19 lipca, 17:45

Gwiazda amerykańskiego footballu – Joe Kingman – jest znany ze swojego wielkiego ego. Obecnie przygotowuje się do meczu o mistrzostwo. 

Plan gry