Barbie i podwodna tajemnica 2

Mistrzyni surfingu – Merliah – od momentu, gdy dowiedziała się, że jest syrenką, wiedzie bajkowe życie. I nic nie jest już takie jak dawniej.

Opis

Mistrzyni surfingu – Merliah – od momentu, gdy dowiedziała się, że jest syrenką, wiedzie bajkowe życie i nic nie jest już takie jak dawniej... Pewnego dnia dowiaduje się, że dostała się do finału zawodów surfingowych w Australii. Dziewczyna ma szansę na zwycięstwo, musi jedynie pokonać swoją największą rywalkę – Kylie. Tymczasem, podstępna Eris chce przejąć tron podwodnej krainy. W całą sprawę zostaje wplątana Kylie. Kiedy Merliah dowiaduje się o złych zamiarach swojej ciotki, postanawia ją powstrzymać i przy okazji uratować Kylie. Razem ze swoimi morskimi przyjaciółkami do Oceanii. Czy im się uda?

Zobacz również

Najpiękniejsze baśnie:...niedziela, 12 lipca, 13:20

„Najpiękniejsze baśnie: Niedźwiedzia skóra” to niezwykła opowieść o zakochanym w swej urodzie księciu, którego los wystawia na ogromną próbę. 

Najpiękniejsze baśnie: Niedźwiedzia skóra

Najpiękniejsze baśnie braci...niedziela, 12 lipca, 14:35

Pewien kupiec miał dwójkę dzieci, minęło wiele lat odkąd stracił żonę i teraz poznał nową kobietę. Kobieta ta również miała córkę. Jej córka była...

Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Braciszek i siostrzyczka