Dwanaście prac Asterixa

Największy koszmar Cezara – niezdobyta wioska Galów, być może już wkrótce stanie się przeszłością. Władca Rzymu wymyślił dla nich dwanaście prac. 

Opis

Dwanaście prac Asterixa to zabawna animacja o dwóch sympatycznych Galach, którzy jak zawsze sprawiają problemy Cezarowi, który chce od długiego już czasu podbić ich wioskę.

Największy koszmar Cezara – niezdobyta wioska Galów, być może już wkrótce stanie się przeszłością. Władca Rzymu wymyślił dla nich dwanaście prac. Jeżeli nie uda im się ich wykonać, to poddają się bez walki. Cezar skonsultował się ze swoimi najlepszymi doradcami. Wybrane zostało dwanaście bardzo ciężkich zadań, których nie udało się wykonać nawet najmężniejszym, a jedynym, który zdołał zrealizować wszystkie polecenia był Herkules – pół bóg, pół człowiek. Asterix i Obelix postanawiają bez wahania podjąć wyzwanie i pokazać, że z Galami nie ma co zadzierać! Przed nimi ciężkie próby, nie tylko sprawdzające fizyczną siłę wojowników, ale także ich wytrzymałość psychiczną i spryt. Na szczęście druid Panoramix przygotował Asterixowi na wszelki wypadek magiczny napój. Obelix nie dostał swojej porcji, ponieważ, jak każdemu wiadomo, jako mały chłopiec wpadł do kociołka pełnego mikstury i od tej pory jest niezwykle silny. Czy Galom uda się wykonać wszystkie dwanaście prac i pozostać jedyną, niepodbitą przez Cezara osadą? Jakie prace przygotował dla nich władca Rzymu? Przekonajcie się sami oglądając mężnych Galów w akcji! 

Zobacz również

Najpiękniejsze baśnie braci...niedziela, 24 stycznia, 13:25

„Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Muzykanci z miasta Bremy” to wzruszający film familijny. Bohaterami są 4 zwierzęta – osioł, pies, kot i kogut.

Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Muzykanci z miasta Bremy

Najpiękniejsze baśnie braci...niedziela, 24 stycznia, 14:40

W pewnym królestwie znajduje się Gilowy Las, a nieopodal niego leży wioska, w której mieszkają tkacze. Pewnego dnia zarządca...

Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Gwiazdy i dukaty

Plan gryniedziela, 24 stycznia, 17:50

Gwiazda amerykańskiego footballu – Joe Kingman – jest znany ze swojego wielkiego ego. Obecnie przygotowuje się do meczu o mistrzostwo. 

Plan gry