Emmanuelle 4

Emmanuelle przechodzi wewnętrzny kryzys. Kobieta decyduje się na ucieczkę od swojego zaborczego kochanka Marca i zmianę wyglądu.

Opis

Emmanuelle (Sylvia Kristel) przechodzi wewnętrzny kryzys. Kobieta decyduje się na ucieczkę od swojego zaborczego kochanka Marca (Patrick Bauchau) i zmianę wyglądu.W ekskluzywnej brazylijskiej klinice przechodzi operację plastyczną, dzięki której ma nie tylko nową piękną twarz, ale także ciało. Kobieta postanawia więc rozpocząć w swoim życiu zupełnie nowy rozdział w Rio de Janeiro. Czekają ją tam nowe przygody w ramionach pięknych nieznajomych, a także osób, które zna.

Zobacz również

Terytorium wrogadzisiaj, 14 października, 20:00

Dziennikarka Elsa Casanova i jej rzecznik zostają porwani przez talibów za walkę w kwestii praw kobiet. Do ich uwolnienia rusza grupa francuskich komandosów.

Terytorium wroga

Wilk wojnyjutro, 15 października, 20:00

Kiedy wybitny chiński snajper zabija bossa narkotykowego, brat gangstera postanawia się zemścić. „Wilk wojny” to doskonały film akcji, którego nie można przegapić!

Wilk wojny

Niepokonaniśroda, 16 października, 20:00

Grupa więźniów postanawia uciec z obozu pracy na Syberii. Ich celem są Indie. Jednak, aby tam dotrzeć, muszą przebyć niebezpieczne tereny. Czy uda im się dotrzeć do celu?

Niepokonani