Emmanuelle 4

Emmanuelle przechodzi wewnętrzny kryzys. Kobieta decyduje się na ucieczkę od swojego zaborczego kochanka Marca i zmianę wyglądu.

Opis

Emmanuelle (Sylvia Kristel) przechodzi wewnętrzny kryzys. Kobieta decyduje się na ucieczkę od swojego zaborczego kochanka Marca (Patrick Bauchau) i zmianę wyglądu.W ekskluzywnej brazylijskiej klinice przechodzi operację plastyczną, dzięki której ma nie tylko nową piękną twarz, ale także ciało. Kobieta postanawia więc rozpocząć w swoim życiu zupełnie nowy rozdział w Rio de Janeiro. Czekają ją tam nowe przygody w ramionach pięknych nieznajomych, a także osób, które zna.

Zobacz również

Kobiety mafiisobota, 22 lutego, 20:00

Funkcjonariuszka Bela zostaje wyrzucona z policji. Dostaje jednak propozycję „nie do odrzucenia” od ABW. Bela przechodzi szkolenie i zaczyna pracę pod przykrywką.

Kobiety mafii

November Manjutro, 21 lutego, 22:00

Odtwórca roli Jamesa Bonda – Pierce Brosnan - w roli emerytowanego agenta CIA powraca do gry i zostaje wplątany w międzynarodową intrygę! Emocje gwarantowane!

November Man

Armageddonsobota, 22 lutego, 22:50

Ogromna asteroida zmierza w kierunku Ziemi. Do zderzenia ma dojść za 18 dni. NASA rekrutuje grupę wiertniczych i wysyła ich na misję ratowania planety. 

Armageddon