Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze

Fineasz i Ferb nieraz potrafili zaskoczyć widzów swoją pomysłowością. Teraz bracia powracają z nową dawką przygód! Co ich czeka tym razem?

Opis

Fineasz i Ferb nieraz potrafili zaskoczyć widzów swoją pomysłowością – zbudowali kolejkę górską dookoła miasta, wyrzeźbili twarz siostry na zboczu góry, polecieli w kosmos…  W filmie Fineasz i Ferb: podróż w drugim wymiarze powracają z nową dawką przygód! Nadchodzi dzień urodzin ich ukochanego dziobaka Pepe. W ramach prezentu urodzinowego, rodzeństwo postanawia zbudować dziobakopultę do badmintona. Podczas gry przypadkowo lądują w siedzibie doktora Dundersztyca, który ma problem z uruchomieniem urządzenia do otwierania portalu trójwymiarowego. Zaintrygowani chłopcy pomagają mu, ale nieoczekiwanie przenoszą się do innej rzeczywistości. Alternatywna wersja Dundersztyca w okrutny sposób rządzi okręgiem trzech stanów i planuje kolejne podboje. Gdy komplikacje się mnożą, Pepe jest zmuszony ujawnić swoją prawdziwą tożsamość – jest Agentem P, częścią kadry zajmującej się ratowaniem świata. Jak na tę informację zareagują jego przyjaciele? Czy uda im się pokonać zamiary złoczyńcy z innego wymiaru?

Zobacz również

Najpiękniejsze baśnie: Świniopasdzisiaj, 5 lipca, 13:05

Przebrany za świniopasa, książę Augustin porywa córkę króla. Królewna zakochuje się w świniopasie z wzajemnością. Ich szczęście jest jednak zagrożone.

Najpiękniejsze baśnie: Świniopas

Alvin i wiewiórki 3dzisiaj, 5 lipca, 14:30

Alvin i jego przyjaciele powracają! Przygotujcie się na kolejną część przygód zwariowanych wiewiórek. Tym razem Alvin, Szymon i Teodor wybierają się na wakacje.

Alvin i wiewiórki 3