Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: source w ramowka_api_getVideo_newPlayPuls() (linia 58 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/ramowka/ramowka_api/ramowka_api.module).
  • Notice: Undefined index: screenshot w ramowka_api_getVideo_newPlayPuls() (linia 59 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/ramowka/ramowka_api/ramowka_api.module).

O filmie

2015, reż.Anne Fletcher
Wyst. John Carroll Lynch, Reese Witherspoon, Robert Kazinsky, Robert T. Jones, Sofia Vergara

„Gorący pościg” to niezwykle zabawna komedia z największymi gwiazdami: Reese Whitherspoon i Sofią Vergarą! Kobiety mają moc!
Naiwna i nieudolna policjantka Rose Cooper (Reese Witherspoon) po serii koszmarnych wpadek dostaje kolejną szansę. Zostaje przydzielona do eskortowania Danielle Rivy (Sofía Vergara), niezwykle seksownej wdowy po narkotykowym bossie, której zeznania mogą pomóc w aresztowaniu szefa kolumbijskiego kartelu. Sprawa nie będzie prosta, ponieważ w pościg za ekscentrycznym duetem wyruszą zarówno gangsterzy, jak i skorumpowani gliniarze! W tej podróży kobiety będą mogły polegać wyłącznie na sobie. Czeka je wiele przygód, ale i niebezpiecznych sytuacji. Czy dotrą do sądu w jednym kawałku? Jedno jest pewne: w kobietach siła!