Gotowy na zemstę

Jack Creegan jest niereformowalnym kryminalistą, silnie przywiązanym do swojej rodziny i bezwzględnym złodziejem pragnącym zemsty.

Oglądaj w

TV Puls
  • Gotowy na zemstę
    poniedziałek, 10 sierpnia, 20:0016 90 min.
  • Gotowy na zemstę
    środa, 12 sierpnia, 0:0016 90 min.

Opis

Obejrzyj niezwykle wciągający i trzymający w napięciu do ostatniej chwili film – Gotowy na zemstę

Jack Creegan (Craig Fairbrass) to niebezpieczny kryminalista pozbawiony wszelkich zasad moralnych. Mężczyzna  jednak bardzo kocha swoją rodzinę i nie wyobraża sobie bez niej życia. Pewnego dnia dochodzi do tragedii – jego ojciec– Alfie (Steven Berkoff) – zostaje w niezwykle brutalny sposób zamordowany. Od tej pory Jack jest owładnięty żądzą zemsty. Wkrótce okazuje się również, że łup z napadu, którego wcześniej dokonał, zniknął. Mężczyzna wraz ze swoim kuzynem Sammym (Roland Manookian) i członkami gangsterskiej grupy – Eddiem (Eddie Webber) i Frankiem (Tony Denham), postanawiają zbadać tę tajemniczą sprawę. Ryzykując wszystko, rozpoczynają „śledztwo” na własną rękę… Czy uda im się złapać zabójcę ojca Alfiego? Jaką cenę będą musieli za to zapłacić?

 

Zobacz również

Trzynasty wojownikdzisiaj, 5 sierpnia, 20:00

Emisariusz Ibn, w którego rolę wcielił się Antonio Banderas, zostaje porwany przez grupę wojowników. Pod przymusem przyłącza się do bitwy przeciwko legendarnym stworzeniom.

Trzynasty wojownik

Życzenie śmierci 5dzisiaj, 5 sierpnia, 0:15

Architekt Paul Kersey postanawia w końcu odmienić swoje życie. Po powrocie do Nowego Jorku mężczyzna rozpoczyna pracę jako wykładowca na wydziale architektury.

Życzenie śmierci 5

Taxi 2jutro, 6 sierpnia, 20:00

Najszybszy marsylski taksówkarz i niezbyt rozgarnięty policjant muszą zmierzyć się z zagadkowym zaginięciem japońskiego ministra.

Taxi 2