Gotowy na zemstę

Jack Creegan jest niereformowalnym kryminalistą, silnie przywiązanym do swojej rodziny i bezwzględnym złodziejem pragnącym zemsty.

Opis

Obejrzyj niezwykle wciągający i trzymający w napięciu do ostatniej chwili film – Gotowy na zemstę

Jack Creegan (Craig Fairbrass) to niebezpieczny kryminalista pozbawiony wszelkich zasad moralnych. Mężczyzna  jednak bardzo kocha swoją rodzinę i nie wyobraża sobie bez niej życia. Pewnego dnia dochodzi do tragedii – jego ojciec– Alfie (Steven Berkoff) – zostaje w niezwykle brutalny sposób zamordowany. Od tej pory Jack jest owładnięty żądzą zemsty. Wkrótce okazuje się również, że łup z napadu, którego wcześniej dokonał, zniknął. Mężczyzna wraz ze swoim kuzynem Sammym (Roland Manookian) i członkami gangsterskiej grupy – Eddiem (Eddie Webber) i Frankiem (Tony Denham), postanawiają zbadać tę tajemniczą sprawę. Ryzykując wszystko, rozpoczynają „śledztwo” na własną rękę… Czy uda im się złapać zabójcę ojca Alfiego? Jaką cenę będą musieli za to zapłacić?

 

Zobacz również

Niepokonany 3: Odkupieniejutro, 29 maja, 20:00

Yuri Boyk mimo porażki jaką odniósł w starciu z amerykańskim bokserem oraz kontuzji kolana, postanawia powrócić na ring... Nie zabraknie efektownych starć, potu, krwi i łez.

Niepokonany 3: Odkupienie

Infiltratorsobota, 30 maja, 20:00

Syn Johna Matthewsa zostaje skazany na 10 lat pozbawienia wolności za handel narkotykami. Ojciec za wszelką cenę chce pomóc synowi. Czy mu się uda?

Infiltrator

Litewski przekrętjutro, 29 maja, 21:55

„Litewski przekręt” to przezabawna komedia prezentująca w krzywym zwierciadle Europę Wschodnią. Czwórka przyjaciół po wspólnym napadzie na kasyno postanawia uciekać z kraju.

Litewski przekręt