Gotowy na zemstę

Jack Creegan jest niereformowalnym kryminalistą, silnie przywiązanym do swojej rodziny i bezwzględnym złodziejem pragnącym zemsty.

Opis

Obejrzyj niezwykle wciągający i trzymający w napięciu do ostatniej chwili film – Gotowy na zemstę

Jack Creegan (Craig Fairbrass) to niebezpieczny kryminalista pozbawiony wszelkich zasad moralnych. Mężczyzna  jednak bardzo kocha swoją rodzinę i nie wyobraża sobie bez niej życia. Pewnego dnia dochodzi do tragedii – jego ojciec– Alfie (Steven Berkoff) – zostaje w niezwykle brutalny sposób zamordowany. Od tej pory Jack jest owładnięty żądzą zemsty. Wkrótce okazuje się również, że łup z napadu, którego wcześniej dokonał, zniknął. Mężczyzna wraz ze swoim kuzynem Sammym (Roland Manookian) i członkami gangsterskiej grupy – Eddiem (Eddie Webber) i Frankiem (Tony Denham), postanawiają zbadać tę tajemniczą sprawę. Ryzykując wszystko, rozpoczynają „śledztwo” na własną rękę… Czy uda im się złapać zabójcę ojca Alfiego? Jaką cenę będą musieli za to zapłacić?

 

Zobacz również

Con Air: Lot skazańcówpiątek, 15 listopada, 20:00

Zwolniony warunkowo więzień wraca do domu na pokładzie pilnie strzeżonego samolotu, którym jednocześnie transportowani są najniebezpieczniejsi mordercy w kraju.

Con Air: Lot skazańców

Taxi 3jutro, 14 listopada, 20:00

Święta zawitały do Marsylii! Niestety, prezentów nie będzie, a wręcz odwrotnie! W świątecznych przebraniach rabusie okradają banki.

Taxi 3

Komedia mało romantycznajutro, 14 listopada, 21:45

Julia Jones nie należy do dziewczyn, które miałyby szansę w konkursach piękności. Oprócz zbędnych kilogramów, odstrasza również buzią.

Komedia mało romantyczna