Hansel i Gretel: Łowcy czarownic

Świeże i oryginalne spojrzenie na znaną baśń. Film łączy w sobie elementy horroru oraz kina akcji. Brak nudy gwarantowany! Od tragicznych wydarzeń w...

Opis

Świeże i oryginalne spojrzenie na znaną baśń. Film łączy w sobie elementy horroru oraz kina akcji. Brak nudy gwarantowany! Od tragicznych wydarzeń w piernikowej chacie minęło już ponad 15 lat. Hansel (Jeremy Renner) i Gretel (Gemma Arterton) dorośli i uporali się z dziecięcą traumą. Rodzeństwo znalazło nietypowy zawód – stali się doskonale wyszkolonymi, zawodowymi łowcami czarownic. Ich umiejętności w pozbywaniu się okolicznych wiedźm sprawiły, że zyskali ogromną sławę i szacunek. Pewnego dnia burmistrz jednej z wiosek zatrudnia ich do odnalezienia kilkunastu zagubionych dzieci. Zabójcze rodzeństwo wreszcie trafia na godnego siebie przeciwnika, którego pokonanie wymagać będzie od nich wykorzystania wszystkich umiejętności, które nabyli. Strzeżcie się czarownice!

Zobacz również

Uciec, ale dokąd?jutro, 19 kwietnia, 20:00

Sam Gillen to więzienny zbieg. Los często sobie z niego drwi, sprawiając, że znajduje się w niewłaściwym miejscu i o niewłaściwej porze. 

Uciec, ale dokąd?

Uciekaj albo walczwtorek, 20 kwietnia, 20:00

Pełen emocji film akcji, który opowiada o strzelaninie w amerykańskiej szkole. Licealistka próbuje powstrzymać uzbrojonych napastników i ocalić...

Uciekaj albo walcz

Najpiękniejsze baśnie: Śpiąca...dzisiaj, 18 kwietnia, 13:15

Na chrzest księżniczki Rosy przybywa trzynaście wróżek. Każda z nich podarowuje dziewczynce specjalny dar. Jednak jedna z wróżek przybywa zbyt późno.

Najpiękniejsze baśnie: Śpiąca królewna