Hansel i Gretel: Łowcy czarownic

Świeże i oryginalne spojrzenie na znaną baśń. Film łączy w sobie elementy horroru oraz kina akcji. Brak nudy gwarantowany! Od tragicznych wydarzeń w...

Opis

Świeże i oryginalne spojrzenie na znaną baśń. Film łączy w sobie elementy horroru oraz kina akcji. Brak nudy gwarantowany! Od tragicznych wydarzeń w piernikowej chacie minęło już ponad 15 lat. Hansel (Jeremy Renner) i Gretel (Gemma Arterton) dorośli i uporali się z dziecięcą traumą. Rodzeństwo znalazło nietypowy zawód – stali się doskonale wyszkolonymi, zawodowymi łowcami czarownic. Ich umiejętności w pozbywaniu się okolicznych wiedźm sprawiły, że zyskali ogromną sławę i szacunek. Pewnego dnia burmistrz jednej z wiosek zatrudnia ich do odnalezienia kilkunastu zagubionych dzieci. Zabójcze rodzeństwo wreszcie trafia na godnego siebie przeciwnika, którego pokonanie wymagać będzie od nich wykorzystania wszystkich umiejętności, które nabyli. Strzeżcie się czarownice!

Zobacz również

Vice: Korporacja zbrodnidzisiaj, 18 stycznia, 20:00

Bruce Willis w emocjonującym filmie „Vice: Korporacja zbrodni” wciela się w szefa firmy, której klienci mogą realizować najmroczniejsze fantazje.

Vice: Korporacja zbrodni

Wykonać wyrokjutro, 19 stycznia, 20:00

Wciągające kino akcji w tematyce więziennej! Detektyw przenika do środowiska więziennego, aby zbadać sprawę serii morderstw. W roli głównej Van...

Wykonać wyrok

Władcy ogniaśroda, 20 stycznia, 20:00

Londyn, rok 2084, 12-letnii Quinn nieświadomie budzi z odwiecznego snu zionącego ogniem smoka. W ciągu 20 lat bestia i jej potomstwo niszczą niemal cały świat. 

Władcy ognia