Hellraiser: Wysłannik piekieł 2

Kirsty zostaje wysłana do szpitala psychiatrycznego. Prowadzi go szalony psycholog - doktor Channard. Mężczyzna od lat próbuje otworzyć bramy piekieł.

Opis

Kirsty Cotton (Ashley Laurence) zostaje wysłana do szpitala psychiatrycznego. Placówkę, do której trafia prowadzi szalony psycholog - doktor Channard (Kenneth Cranham). Oprócz niego nikt nie wierzy w opowieści Kirsty. Mężczyzna od lat za wszelką cenę próbuje otworzyć bramy piekieł. W trakcie jednej z prób wywołuje gniew Cenobitów - bezwzględnych istot traktujących przyjemność i ból tak samo. 

Hellraiser: Wysłannik piekieł 2 to film dla widzów o mocnych nerwach! Przygotujcie się na wielkie emocje!

Zobacz również

Ostatnie zleceniepiątek, 5 czerwca, 20:00

Płatny zabójca Joe otrzymuje zadanie wyeliminowania kilku osób w Bangkoku. Trzyma się swoich, ściśle określonych zasad. Tym razem jednak potrzebuje pomocy.

Ostatnie zlecenie

Niepokonany 3: Odkupieniedzisiaj, 3 czerwca, 22:30

Yuri Boyk mimo porażki jaką odniósł w starciu z amerykańskim bokserem oraz kontuzji kolana, postanawia powrócić na ring... Nie zabraknie efektownych starć, potu, krwi i łez.

Niepokonany 3: Odkupienie

Kaznodzieja z karabinemdzisiaj, 3 czerwca, 20:00

„Kaznodzieja z karabinem” to emocjonujący film z udziałem Gerarda Butlera. Przedstawia dramatyczną historię nawróconego gangstera, który próbuje...

Kaznodzieja z karabinem