Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: source w ramowka_api_getVideo_newPlayPuls() (linia 58 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/ramowka/ramowka_api/ramowka_api.module).
  • Notice: Undefined index: screenshot w ramowka_api_getVideo_newPlayPuls() (linia 59 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/ramowka/ramowka_api/ramowka_api.module).

O filmie

2013, reż.Francis Lawrence
Wyst. Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Woody Harrelson

Widowiskowa ekranizacja drugiej części kultowej powieści Suzanne Collins. Czy iskra wzniecona przez Katniss wywoła pożar? W rolach głównych Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson i Liam Hemsworth.
Minął rok po bezprecedensowym wygraniu 74. Igrzysk Śmierci przez Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence) i Peetę Mellarka (Josh Hutcherson). Mimo złamania regulaminu, zgodnie z tradycją zwycięzcy muszą wybrać się na tournée po wszystkich dystryktach. Podróż po kraju uświadamia bohaterom, że ich czyn wzbudził falę zamieszek wśród mieszkańców Panem. Prezydent Snow (Donald Sutherland) jest zaniepokojony powstańczą atmosferą w kraju. Co więcej odkrywa, że miłość na arenie była tylko częścią strategii, a w rzeczywistości relacja między Katniss a Peetą uległa ochłodzeniu. Aby nie doprowadzić do rebelii przeciwko władzy, Snow postanawia, że w 75. Igrzyskach Śmierci wezmą udział zwycięzcy poprzednich igrzysk. Finał jubileuszowego wydarzenia przyniesie nieoczekiwane skutki… Kto tym razem przetrwa i zostanie najlepszym z najlepszych?