Impostor

„Impostor” to idealna propozycja dla tych, którzy szukają mocnych wrażeń. Trzyma w napięciu od pierwszej, do ostatniej sekundy!
Sarah (Seána...

Opis

„Impostor” to idealna propozycja dla tych, którzy szukają mocnych wrażeń. Trzyma w napięciu od pierwszej, do ostatniej sekundy! Sarah (Seána Kerslake) zostawia męża i próbuje uciec przed dawnym życiem. W tym celu razem ze swoim synkiem przeprowadza się do urokliwej, irlandzkiej wioski i wynajmuje duży dom. Od samego początku zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Pewnej nocy Chris ( James Quinn Markey) znika w lesie. Matce udaje się go odnaleźć, ale okazuje się, że jej dziecko zachowuje się inaczej, niż zwykle. Wraz z upływem czasu Sarah dostrzega, że Chris coraz bardziej się zmienia. Wkrótce zaczyna podejrzewać, że chłopiec, który powrócił, prawdopodobnie jest jej synem…

Zobacz również

Vice: Korporacja zbrodnidzisiaj, 18 stycznia, 20:00

Bruce Willis w emocjonującym filmie „Vice: Korporacja zbrodni” wciela się w szefa firmy, której klienci mogą realizować najmroczniejsze fantazje.

Vice: Korporacja zbrodni

Wykonać wyrokjutro, 19 stycznia, 20:00

Wciągające kino akcji w tematyce więziennej! Detektyw przenika do środowiska więziennego, aby zbadać sprawę serii morderstw. W roli głównej Van...

Wykonać wyrok

Władcy ogniaśroda, 20 stycznia, 20:00

Londyn, rok 2084, 12-letnii Quinn nieświadomie budzi z odwiecznego snu zionącego ogniem smoka. W ciągu 20 lat bestia i jej potomstwo niszczą niemal cały świat. 

Władcy ognia