Jutro będzie futro

Jak poradzić sobie z kryzysem wieku średniego? Cofnąć się do młodzieńczych lat! Świetna zabawa w rytmach największych przebojów – m.in. David Bowie...

Oglądaj w

TV Puls
  • Jutro będzie futro
    czwartek, 21 stycznia, 22:0516 95 min.

Opis

Jak poradzić sobie z kryzysem wieku średniego? Cofnąć się do młodzieńczych lat! Świetna zabawa w rytmach największych przebojów – m.in. David Bowie czy Talking Heads! W życiu każdego mężczyzny przychodzi taki moment, kiedy nic już nie sprawia radości... Ten problem spotyka trzech znudzonych życiem przyjaciół Lou (Rob Corddry), Nick (Craig Robinson) i Jacob (Clark Duke). Aby odmienić smutny los, grupa facetów postanawia zorganizować wypad do narciarskiego kurortu, w którym przeżyli najpiękniejsze dni swej młodości. Po suto zakrapianej nocy budzą się na imprezie „Winterfest ‘86”. Początkowo są przekonani, że trafili na retro weekend, ale z czasem uświadamiają sobie, że… cofnęli się w czasie do lat 80, a impreza dopiero się zaczyna! Grupa przyjaciół nie tylko będzie mogła zabawić się jak za dawnych lat, ale także przy okazji troszkę zmodyfikować swoje dalszą przyszłość. Co z tego wyniknie?

Zobacz również

Vice: Korporacja zbrodnidzisiaj, 18 stycznia, 20:00

Bruce Willis w emocjonującym filmie „Vice: Korporacja zbrodni” wciela się w szefa firmy, której klienci mogą realizować najmroczniejsze fantazje.

Vice: Korporacja zbrodni

Wykonać wyrokjutro, 19 stycznia, 20:00

Wciągające kino akcji w tematyce więziennej! Detektyw przenika do środowiska więziennego, aby zbadać sprawę serii morderstw. W roli głównej Van...

Wykonać wyrok

Władcy ogniaśroda, 20 stycznia, 20:00

Londyn, rok 2084, 12-letnii Quinn nieświadomie budzi z odwiecznego snu zionącego ogniem smoka. W ciągu 20 lat bestia i jej potomstwo niszczą niemal cały świat. 

Władcy ognia