Karmazynowy przypływ

W Rosji za sprawą byłych żołnierzy Armii Czerwonej, dowodzonych przez nacjonalistę Radczenkę, wybucha bunt wojskowy. Światu grozi III wojna światowa.

Opis

W Rosji za sprawą byłych żołnierzy Armii Czerwonej, dowodzonych przez nacjonalistę Radczenkę, wybucha bunt wojskowy. Przejmują oni kontrolę nad wyrzutniami rakiet nuklearnych. Światu grozi III wojna światowa, więc Stany Zjednoczone wysyłają okręt podwodny Alabama, który ma kontrolować rosyjskie wody terytorialne. W końcu dowództwo okrętu dostaje od bazy rozkaz odpalenia rakiet. Jednak niespodziewanie podczas potwierdzenia rozkazu kontakt się urywa. Nie wiadomo czy Wywołuje to sporo problemów. Oficer Ron Hunter (Denzel Washington) zaczyna od tej pory zastanawiać się nad słusznością wydanego wcześniej rozkazu. Doprowadza to do konfliktu pomiędzy nim a komandorem Frankiem Ramseyem (Gene Hackman). Niedługo potem sytuacja zaczyna też dzielić resztę załogi. Jak zakończy się sytuacja?

Zobacz również

Niepokonany 3: Odkupieniejutro, 29 maja, 20:00

Yuri Boyk mimo porażki jaką odniósł w starciu z amerykańskim bokserem oraz kontuzji kolana, postanawia powrócić na ring... Nie zabraknie efektownych starć, potu, krwi i łez.

Niepokonany 3: Odkupienie

Infiltratorsobota, 30 maja, 20:00

Syn Johna Matthewsa zostaje skazany na 10 lat pozbawienia wolności za handel narkotykami. Ojciec za wszelką cenę chce pomóc synowi. Czy mu się uda?

Infiltrator

Litewski przekrętjutro, 29 maja, 21:55

„Litewski przekręt” to przezabawna komedia prezentująca w krzywym zwierciadle Europę Wschodnią. Czwórka przyjaciół po wspólnym napadzie na kasyno postanawia uciekać z kraju.

Litewski przekręt