Koktajl

Bran Flangan kończy karierę wojskową, powraca do Nowego Jorku i pragnie zostać milionerem. Mężczyzna rozpoczyna studia, a w nocy dorabia jako barman.

Opis

Bran Flangan (Tom Cruise) kończy karierę wojskową, powraca do Nowego Jorku i pragnie zostać milionerem. Szuka dobrze płatnej pracy, jednak wszystkie rozmowy kwalifikacyjne kończą się fiaskiem, ponieważ okazuje się, że nie posiada wymaganego wykształcenia. Mężczyzna rozpoczyna studia, a w nocy dorabia jako barman. W pracy zaprzyjaźnia się z Dougiem (Bryan Brown), który szybko staje się jego mentorem. Uczy go nie tylko profesjonalnego mieszania drinków, ale także przekazuje swoją życiową filozofię. Bran marzy o otwarciu własnego baru, dlatego w celach zarobkowych przenosi się na Jamajkę. Tam zakochuje się w Jordan (Elizabeth Shue) – pięknej artystce i kelnerce. Nieoczekiwanie na wyspie odwiedza go Doug i proponuje zakład.

Aktualności

Zobacz również

Ocalonysobota, 11 lipca, 20:00

Zrzuceni na afgańsko-pakistańskim pograniczu w ramach operacji "Red Wings" czterej amerykańscy komandosi z elitarnej jednostki Navy trafiają w niebezpieczną pułapkę.

Ocalony

Gorąca laskadzisiaj, 9 lipca, 20:00

Atrakcyjna dziewczyna – Jessica Spencer – jest przekonana, że ma idealne życie. Pewnego dnia doznaje szoku, gdy niespodziewanie, budzi się w ciele 30-letniego mężczyzny!

Gorąca laska

Wielkie kinodzisiaj, 9 lipca, 22:05

Czworo ludzi, każdy z nich z innego zakątka świata, ale łączy ich jedno – więzy krwi. Lucy, Susan, Edward i Peter zostali rozdzieleni, kiedy byli małymi dziećmi.

Wielkie kino