Kruk 3: Zbawienie

21-letni Alex Corvis to najmłodszy człowiek, który kiedykolwiek został skazany na śmierć. Wkrótce nastolatek powraca do świata żywych jako Kruk.

Opis

21-letni Alex Corvis (Eric Mabius) to najmłodszy człowiek, który kiedykolwiek został skazany na śmierć. Mimo że do samego końca chłopak twierdził, że jest niewinny, a zbrodni dokonał tajemniczy mężczyzna z blizną, nikt mu nie wierzył i karę wykonano. Wkrótce nastolatek powraca do świata żywych jako Kruk. Obdarzony nadprzyrodzonymi mocami chce za wszelką cenę pomścić śmierć swojej ukochanej dziewczyny Erin Randall (Kirsten Dunst) i dowiedzieć się kto tak naprawdę dokonał zbrodni. Po niedługim czasie chłopak odkrywa szokujące fakty dotyczące sprawy i natrafia na szlak potencjalnego mordercy. Czy Alexowi w końcu uda się znaleźć osobę stojącą za zabójstwem Erin? Czy będzie próbował wymierzyć sprawiedliwość ludziom, którzy posłali go na śmierć?

Kruk 3: Zbawienie to kolejny znakomity horror ze słynnej serii Kruk. Film trzyma w napięciu i zapewnia dreszczyk emocji. Gwarantuje także niesamowitą podróż do świata grozy!

Zobacz również

Ocalonysobota, 11 lipca, 20:00

Zrzuceni na afgańsko-pakistańskim pograniczu w ramach operacji "Red Wings" czterej amerykańscy komandosi z elitarnej jednostki Navy trafiają w niebezpieczną pułapkę.

Ocalony

Gorąca laskadzisiaj, 9 lipca, 20:00

Atrakcyjna dziewczyna – Jessica Spencer – jest przekonana, że ma idealne życie. Pewnego dnia doznaje szoku, gdy niespodziewanie, budzi się w ciele 30-letniego mężczyzny!

Gorąca laska

Wielkie kinodzisiaj, 9 lipca, 22:05

Czworo ludzi, każdy z nich z innego zakątka świata, ale łączy ich jedno – więzy krwi. Lucy, Susan, Edward i Peter zostali rozdzieleni, kiedy byli małymi dziećmi.

Wielkie kino