Kruk 3: Zbawienie

21-letni Alex Corvis to najmłodszy człowiek, który kiedykolwiek został skazany na śmierć. Wkrótce nastolatek powraca do świata żywych jako Kruk.

Opis

21-letni Alex Corvis (Eric Mabius) to najmłodszy człowiek, który kiedykolwiek został skazany na śmierć. Mimo że do samego końca chłopak twierdził, że jest niewinny, a zbrodni dokonał tajemniczy mężczyzna z blizną, nikt mu nie wierzył i karę wykonano. Wkrótce nastolatek powraca do świata żywych jako Kruk. Obdarzony nadprzyrodzonymi mocami chce za wszelką cenę pomścić śmierć swojej ukochanej dziewczyny Erin Randall (Kirsten Dunst) i dowiedzieć się kto tak naprawdę dokonał zbrodni. Po niedługim czasie chłopak odkrywa szokujące fakty dotyczące sprawy i natrafia na szlak potencjalnego mordercy. Czy Alexowi w końcu uda się znaleźć osobę stojącą za zabójstwem Erin? Czy będzie próbował wymierzyć sprawiedliwość ludziom, którzy posłali go na śmierć?

Kruk 3: Zbawienie to kolejny znakomity horror ze słynnej serii Kruk. Film trzyma w napięciu i zapewnia dreszczyk emocji. Gwarantuje także niesamowitą podróż do świata grozy!

Zobacz również

Niepokonany 3: Odkupieniejutro, 13 grudnia, 20:00

Yuri Boyk mimo porażki jaką odniósł w starciu z amerykańskim bokserem oraz kontuzji kolana, postanawia powrócić na ring... Nie zabraknie efektownych starć, potu, krwi i łez.

Niepokonany 3: Odkupienie

Krzyżowy ogieńsobota, 14 grudnia, 20:00

Brazil i Flint to dwaj najlepsi zawodowi zabójcy świata. Obaj panowie dostają nowe, piekielnie trudne zadanie – zlikwidować bezwzględnego narkotykowego bossa.

Krzyżowy ogień

Podejrzani zakochanidzisiaj, 12 grudnia, 20:00

Zapraszamy na niezwykle wzruszającą i jednocześnie bardzo zabawną komedię romantyczną „Podejrzani zakochani”. Będzie się działo!

Podejrzani zakochani