Księżniczka

William odwiedza swojego kolegę Louisa. Mężczyźni wybierają się na bal w Los Angeles, podczas którego wygrywa spotkanie z księżniczką.

Opis

Kilka lat po ukończeniu studiów, William odwiedza swojego kolegę Louisa. Mężczyźni wybierają się na bal w Los Angeles, podczas którego licytowane są przedmioty na cel charytatywny – na zwierzęta zagrożone wyginięciem. Księżniczka wystawia na aukcję niezwykły bilet – jego posiadacz zatańczy z księżniczką ostatni taniec wieczoru oraz zje z nią prywatną kolację w zamku. William wygrywa licytację, jednak jego warunkiem jest spotkanie się z księżniczką poza zamkiem. Jego przyjaciel uważa, że to dobra decyzja i dzięki temu chłopak może nawiązać znaczące kontakty biznesowe. Jednak wkrótce znajomość Williama i księżniczki wkracza na nieco inny tor. Jak potoczą się ich losy? Co się wydarzy?

Zobacz również

Żandarm w Nowym Jorkuniedziela, 24 listopada, 9:05

Kiedy córka żandarma Cruchot w tajemnicy przed nim wyjeżdża do Nowego Jorku, może to oznaczać tylko kłopoty. „Żandarm w Nowym Jorku” to mnóstwo dobrej zabawy!

Żandarm w Nowym Jorku

K-9niedziela, 24 listopada, 11:10

Do policji trafia specjalnie wyszkolony pies tropiący narkotyki. Od tej pory staje się partnerem Dooleya i razem szukają tropu narkotykowego bosa.

K-9

Najpiękniejsze baśnie:...niedziela, 24 listopada, 13:15

Bardzo uparta księżniczka o imieniu Aneta odmawia ślubu z księciem Hieronimem. Rękę Anety obiecano Hieronimowi już w dzieciństwie, aby odległe kraje miały sprzymierzeńców.

Najpiękniejsze baśnie: Księżniczka i diabeł