Kto pierwszy, ten lepszy

Joe niegdyś pracował jako adwokat, ale po małej aferze związanej z mafią stracił swój status i został posłańcem dostarczającym sądowe pozwy. Przed nim wyjątkowa sprawa!

Oglądaj w

TV Puls
  • Kto pierwszy, ten lepszy
    dzisiaj, 3 czerwca, 0:2512 95 min.

Opis

Joe (Matthew Perry) niegdyś pracował jako adwokat, ale po małej aferze związanej z mafią stracił swój status i został posłańcem dostarczającym sądowe pozwy. Jego najnowszym zadaniem jest przekazanie pięknej Sarze Moore (Elizabeth Hurley) dokumentów rozwodowych. Kobieta nie zamierza jednak dzielić majątku z mężem-milionerem, dlatego składa Joe'mu propozycję wartą milion dolarów! Jeśli goniec nie przekaże pozwu, tylko dostarczy jej mężowi odwrotny dokument przed wyznaczonym terminem, zgodnie z teksańskim prawem Sara może wygrać sprawię i zyskać ogromne odszkodowanie. Zadanie nie będzie łatwe – mąż Sary zapadł się pod ziemię, a na poszukiwanie kobiety wyruszył nowy kurier – Tony (Vincent Pastore). Kto wygra ten szalony wyścig i jako pierwszy dostarczy dokumenty?

Zobacz również

Obcy krewnijutro, 4 czerwca, 21:55

Richard Clayton pewnego dnia dowiaduje się, że jest adoptowany. Mężczyzna od razu postanawia odszukać swoich biologicznych rodziców

Obcy krewni

Małolaty u tatysobota, 6 czerwca, 7:50

Charlie i Phil pracują w reklamie i aktualnie prowadzą kampanię dotyczącą zdrowych przysmaków dla dzieci. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem i ich projekt ponosi klęskę.

Małolaty u taty