Moje skarby

Carole jest spokojną osobą, pracuje jako informatyczka i nadal mieszka z mamą. Z kolei Caroline to jej zupełne przeciwieństwo – wulkan energii.

Oglądaj w

TV Puls
  • Moje skarby
    wtorek, 7 kwietnia, 0:3512 85 min.
  • Moje skarby
    czwartek, 9 kwietnia, 22:1012 85 min.

Opis

Carole jest spokojną osobą, pracuje jako informatyczka i nadal mieszka z mamą. Z kolei Caroline to jej zupełne przeciwieństwo – wulkan energii, a do tego wie jak wykorzystać swoje atuty i nie ma oporów przed okradaniem mężczyzn. Kobiety zupełnie nie wiedzą o swoim istnieniu do momentu, kiedy dowiadują się, że są siostrami. Gdyby tego było mało ich ojciec to międzynarodowy złodziej. Pewnego dnia mężczyzna powraca i prosi je o nietypową przysługę… kradzież wartych kilkanaście milionów skrzypiec. Co na to kobiety?

Zobacz również

Skarb narodówsobota, 4 kwietnia, 20:00

Rodzina Benjamina Franklina Gatesa od sześciu pokoleń zajmuje się poszukiwaniem skarbu zakonu templariuszy, który podobno trafił do Ameryki.

Skarb narodów

Asterix i Obelix: Misja Kleopatradzisiaj, 2 kwietnia, 20:00

Odważni oraz pełni poczucia humoru i pomysłowości Asterix i Obelix zostają wezwani na pomoc. Potrzebuje ich architekt Numernabis. Dlaczego?

Asterix i Obelix: Misja Kleopatra

Zwierzakdzisiaj, 2 kwietnia, 22:05

Marvin ulega wypadkowi, z którego ratuje go szalony naukowiec. Mężczyzna postanawia wykorzystać go do swoich eksperymentów. Będzie się działo!

Zwierzak