Najpiękniejsze baśnie: Królewskie dzieci

Przepiękna i pouczająca historia dla całej rodziny! Rodzeństwo chcąc poznać prawdę o swoim pochodzeniu, wpada w pułapkę.

Oglądaj w

TV Puls
  • Najpiękniejsze baśnie: Królewskie dzieci
    niedziela, 27 września, 14:3012 60 min.

Opis

Przepiękna i pouczająca historia dla całej rodziny! Rodzeństwo chcąc poznać prawdę o swoim pochodzeniu, wpada w pułapkę!

Książę Aleksander wbrew woli swojej matki poślubia Marię - uroczą, ale nieodpowiednią dla księcia córkę rolnika. Królowa pała żądzą zemsty – porywa troje swoich nowonarodzonych wnuków, aby pozbawić je życia. Wiele lat później odkrywa, że jej okrutny plan się nie powiódł, a rodzeństwo wciąż żyje – dzieci zostały uratowane i wychowane przez młynarza i jego żonę. Zła królowa postanawia je odnaleźć.

Zobacz również

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historiedzisiaj, 25 września, 0:30

„Łotr 1” to zupełnie nowa, emocjonująca przygoda z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Film jest prequelem kultowego filmu George’a Lucasa z 1971 roku.
Jyn...

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie

Żandarm i policjantkiniedziela, 27 września, 8:35

Pod skrzydła żandarmów z Saint-Tropez trafiają cztery młode praktykantki. Sprawy komplikują się, kiedy dziewczyny zostają porwane. Jak zakończy się ta historia? 

Żandarm i policjantki

Kraina jutraniedziela, 27 września, 10:35

Spektakularna i wciągająca opowieść o niezwykłej misji, która połączyła zgorzkniałego mężczyznę i rezolutną dziewczynkę. Emocjonujące familijne ...

Kraina jutra