Niebezpieczna dzielnica

Bobby Kalinowski jest byłym żołnierzem Marines. Po odejściu z wojska, mężczyzna w końcu wiedzie spokojne życie – razem z żoną i córką.

Opis

Bobby Kalinowski (Rob Van Dam) jest byłym żołnierzem Marines. Po odejściu z wojska, mężczyzna w końcu wiedzie spokojne życie – razem z żoną Dawn (Lara Grice) i córką Brianną (Brooke Frost) mieszka na przedmieściach Los Angeles. Kiedy pewnego dnia Bobby staje w obronie żony i zabija właściciela lokalnego baru, zaczynają się ich kłopoty. Brat zamordowanego – Seth (Jerry Katz) planuje zemstę – wyznacza sporą sumę za głowę Bobby’ego. Kalinowski postanawia się bronić, w związku z czym prosi o pomoc starego przyjaciela. Seth nie daje za wygraną i postanawia porwać Briannę. Z każdą chwilą wydarzenia przybierają coraz bardziej nieoczekiwany obrót.

Zobacz również

W potrzaskudzisiaj, 30 października, 20:00

Były agent sił specjalnych powraca do gry, aby uratować swojego syna. Zegar tyka, a najmniejszy błąd może wiele kosztować. Emocji nie zabraknie! Nero to...

W potrzasku

Rocky 4dzisiaj, 30 października, 21:50

Rocky (Sylvester Stallone) osiągnął wszystko, czego pragnął - doskonale daje sobie radę w czasie bokserskich mistrzostw wagi ciężkiej, ma kochającą...

Rocky 4

Zabójcza przesyłkadzisiaj, 30 października, 23:30

Gary Oldman w thrillerze „Niebezpieczna przesyłka” wciela się w rolę bezwzględnego króla przestępców! Będzie się działo!

Zabójcza przesyłka