Nietykalni

Philippe jest całkowicie sparaliżowanym milionerem. Jako opiekun trafia do niego Driss, który niedawno opuścił więzienie. Czy poradzi sobie w opiece nad Philippem? 

Oglądaj w

TV Puls
  • Nietykalni
    czwartek, 29 października, 20:0012 105 min.
  • Nietykalni
    niedziela, 1 listopada, 22:2012 105 min.

Opis

Przygotuj się na film, który pokochali widzowie na całym świecie! To historia o przyjaźni, zaufaniu i walce z samym sobą! Nietykalni to film nominowany do wielu prestiżowych nagród: Złotych Globów, BAFT-y, a za swoją świetnie odegraną rolę, Omar Sy otrzymał Cezara! Obejrzyj, naprawdę warto!

Philippe (François Cluzet) jest milionerem, który na skutek wypadku stał się całkowicie sparaliżowany. Postanawia zatrudnić opiekuna, który pomoże mu w codziennych czynnościach. Po wielu przesłuchaniach i rozmowach rekrutacyjnych, trafia do niego Driss (Omar Sy), który niedawno opuścił więzienie. Nie zależy mu na pracy, mimo że jego rodzina potrzebuje finansowej pomocy. Chłopak wciąż nie potrafi oprzeć się pokusie i kradnie rzeczy, które łatwo można sprzedać i zdobyć pieniądze. Driss chcąc zdobyć status bezrobotnego, przyjeżdża do Philippa, aby uzyskać kolejny podpis pod dokumentem, że starał się otrzymać pracę, ale się do niej nie nadawał. Milioner dostrzega w nim zabawnego chłopaka i postanawia dać mu szansę, ale nie informuje o tym Drissa i prosi go o przybycie następnego dnia rano. Chłopak stawia się punktualnie i dopiero wtedy dowiaduje się o zamiarach Phillippa. Milioner daje mu czas do namysłu i oferuje miesiąc okresu próbnego. Driss postanawia wykorzystać szansę i podejmuje staż. Chłopak musi wdrożyć się w całą rutynę i nauczyć postępować w różnych sytuacjach. Praca nie należy do lekkich i przyjemnych, ale odpowiednie podejście może to zmienić. Czy Driss poradzi sobie w opiece nad Philippem? I jak ułożą się ich wspólne relacje?

Zobacz również

Oskarjutro, 25 października, 9:35

Bertrand Barnier wiedzie spokojne życie biznesmena. Nic nie wskazuje na to, aby coś mogło zaburzyć jego życiową równowagę. Życie potrafi jednak...

Oskar

Dziewczyna z Alabamyjutro, 25 października, 11:20

Urocza komedia romantyczna z fantastyczną Reese Witherspoon w roli głównej! Czasami to, czego szukasz, jest tym, od czego uciekasz…
Melanie Carmichael...

Dziewczyna z Alabamy

Najpiękniejsze baśnie:...jutro, 25 października, 13:30

„Najpiękniejsze baśnie: Niedźwiedzia skóra” to niezwykła opowieść o zakochanym w swej urodzie księciu, którego los wystawia na ogromną próbę. 

Najpiękniejsze baśnie: Niedźwiedzia skóra