Obcy krewni

Richard Clayton pewnego dnia dowiaduje się, że jest adoptowany. Mężczyzna od razu postanawia odszukać swoich biologicznych rodziców

Oglądaj w

TV Puls
  • Obcy krewni
    jutro, 4 czerwca, 21:5512 85 min.
  • Obcy krewni
    środa, 10 czerwca, 0:4512 85 min.

Opis

Życie Richarda Claytona (Roy Livingston) jest niemal idealne. Ma piękna narzeczoną – Ellen (Neve Campbell) – oraz pracę przynoszącą mu satysfakcję. Pewnego dnia jedzie z Ellen na obiad do swoich rodziców - Areleen (Christine Baranski) i Douga (Edward Herrmann). Podczas posiłku państwo Clayton informują syna, że został adoptowany. Ta wiadomość spada na niego jak grom z jasnego nieba! Mężczyzna od razu postanawia odszukać swoich biologicznych rodziców. Kiedy w końcu udaje mu się ich znaleźć okazuje się, że Agnes (Kathy Bates) i Frank (Danny DeVito) się rubaszni, hałaśliwi i w żaden sposób nie pasują do jego stylu życia. Co więcej, ich pierwsza wizyta w jego domu rozpoczyna serię zabawnych wydarzeń, która omal nie doprowadza Richarda do załamania nerwowego. Rewolucja ta nieoczekiwanie jest początkiem wielkich zmian w jego życiu.

Zobacz również

Kto pierwszy, ten lepszydzisiaj, 3 czerwca, 0:25

Joe niegdyś pracował jako adwokat, ale po małej aferze związanej z mafią stracił swój status i został posłańcem dostarczającym sądowe pozwy. Przed nim wyjątkowa sprawa!

Kto pierwszy, ten lepszy

Małolaty u tatysobota, 6 czerwca, 7:50

Charlie i Phil pracują w reklamie i aktualnie prowadzą kampanię dotyczącą zdrowych przysmaków dla dzieci. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem i ich projekt ponosi klęskę.

Małolaty u taty