Osaczony

„Osaczony” to rewelacyjna ekranizacja powieści Roberta Craisa, która z pewnością dostarczy Wam mnóstwo emocji! W roli głównej niezastąpiony Bruce Willis! 

Oglądaj w

TV Puls
  • Osaczony
    niedziela, 12 lipca, 22:0016 105 min.

Opis

Osaczony to rewelacyjna ekranizacja powieści Roberta Craisa, która z pewnością dostarczy Wam mnóstwo emocji! W roli głównej niezastąpiony Bruce Willis!

Bruce Willis w filmie Osaczony wciela się w rolę policyjnego negocjatora Jeffa Tally, który przez wiele lat osiągał spektakularne sukcesy. Pewnego dnia ponosi porażkę - nie udaje mu się uratować dziecka przed szaleńcem. To sprawia, że decyduje się opuścić Los Angeles, wraz z rodziną przenosi się do spokojnego miasteczka Bristo Camino i obejmuję posadę szefa lokalnej policji. Sielanka zostaje gwałtownie przerwana, gdy do domu bogatego księgowego Waltera Smitha (Kevin Pollak) wkrada się trójka nastolatków. Gdy zostają otoczeni przez policjantów, wpadają w panikę i biorą zakładników. Do negocjacji z młodocianymi bandytami zostaje wyznaczony specjalista od zadań tego typu czyli Jeff Tally. Wkrótce okazuje się, że Jeff Tally zostaje wciągnięty w niebezpieczną grę, w której stawką jest życie jego rodziny.

Zobacz również

Ocalonysobota, 11 lipca, 20:00

Zrzuceni na afgańsko-pakistańskim pograniczu w ramach operacji "Red Wings" czterej amerykańscy komandosi z elitarnej jednostki Navy trafiają w niebezpieczną pułapkę.

Ocalony

Gorąca laskadzisiaj, 9 lipca, 20:00

Atrakcyjna dziewczyna – Jessica Spencer – jest przekonana, że ma idealne życie. Pewnego dnia doznaje szoku, gdy niespodziewanie, budzi się w ciele 30-letniego mężczyzny!

Gorąca laska

Wielkie kinodzisiaj, 9 lipca, 22:05

Czworo ludzi, każdy z nich z innego zakątka świata, ale łączy ich jedno – więzy krwi. Lucy, Susan, Edward i Peter zostali rozdzieleni, kiedy byli małymi dziećmi.

Wielkie kino