Ostatni władca wiatru

Porywająca opowieść o odwadze i odpowiedzialności, oparta na popularnym serialu dla dzieci. Świetna rozrywka dla całej rodziny! 

Opis

Porywająca opowieść o odwadze i odpowiedzialności, oparta na popularnym serialu dla dzieci. Świetna rozrywka dla całej rodziny!

Świat podzielony jest na cztery królestwa, a każde z nich reprezentowane jest przez inny żywioł. Między narodami Powietrza, Wody, Ziemi i Ognia od lat toczy się wojna. Nadzieja na przywrócenie pokoju i harmonii pojawia się w potomku znaczącej linii Awatarów. Aang (Noah Ringer) ma zdolność kontrolowania każdego żywiołu, ale musi nauczyć się rozważnego i odpowiedzialnego działania. Razem z grupą zaufanych wojowników wyrusza w pełną przygód podróż, aby zakończyć konflikt.

Zobacz również

Kto pod kim dołki kopiejutro, 16 sierpnia, 9:25

Nastolatek Stanley Yelnats IV staje się ofiarą pecha związanego ze starą rodzinną klątwą. Niesłusznie oskarżony, trafia do zakładu poprawczego Camp Green Lake.

Kto pod kim dołki kopie

Nowe przygody Aladynajutro, 16 sierpnia, 11:45

Podczas ucieczki przez dom towarowy jeden z rabusiów zostaje zmuszony do opowiedzenia bajki dzieciom. Włączcie „Nowe przygody Aladyna” i przygotujcie się na szaloną zabawę!

Nowe przygody Aladyna

Najpiękniejsze baśnie braci...jutro, 16 sierpnia, 13:50

Robert jako młody chłopak postanowił odejść od rodziców i ruszyć w świat. Znalazł swoją miłość, żonę Nelę i spodziewają...

Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Złodziej nad złodziejami