O filmie

2016, reż.Michael Jai White
Wyst. Esai Morales, Gillian White, Josh Barnett, Michael Jai White

Po wydarzeniach z poprzedniej części - "Po prostu walcz 2", były mistrz MMA, Case Walker, powraca na ścieżkę walki, by ponownie zostać mistrzem.
„Po prostu walcz 3” to kontynuacja przygód byłego mistrza MMA - Case'a Walkera (Michael Jai White). Tym razem mężczyzna niespodziewanie decyduje się powrócić do sztuk walki. Case postanawia pomóc kumplowi Brody'emu Jamesowi (Josh Barnett) przygotować się do starcia z niepokonanym do tej pory Caeserem Bragą (Nathan Jones). Niestety w trakcie treningów Brody ulega wypadkowi i nie może wziąć udziału w swojej walce. Co więcej, okazuje się, że terminu nie można przesunąć, a spotkanie musi się odbyć. Case nie ma wyjścia… musi zastąpić przyjaciela podczas walki. Mężczyzna decyduje się na poświęcenie i postanawia zmierzyć się z najsilniejszym przeciwnikiem, z którym dotąd miał okazję się zmierzyć. Czy uda mu się zwyciężyć i ponownie zostanie mistrzem?
Po prostu walcz 3 to mnóstwo trzymających w napięciu momentów, niesamowite sceny walki i adrenalina. Ten film trzeba koniecznie zobaczyć!