Polowanie na łowcę

Robert Hansen jest zapalonym myśliwym. W odróżnieniu od innych myśliwych, Robert nie poluje na zwierzęta. Na swoje ofiary wybiera młode ładne kobiety.

Oglądaj w

TV Puls
  • Polowanie na łowcę
    jutro, 29 września, 22:3016 95 min.

Opis

Robert Hansen jest zapalonym myśliwym. Od lat oddaje się swojemu hobby z wielkim zaangażowaniem. Jednak w odróżnieniu od innych myśliwych, Robert nie poluje na zwierzęta. Na swoje ofiary wybiera młode ładne kobiety. Wywozi je w lasy Alaski i napawa się polowaniem, którego zwieńczeniem jest zawsze śmierć dziewczyny. Tym razem następują nieprzewidziane komplikacje. Siedemnastoletnia Cindy, którą uprowadził, wymyka mu się z rąk. Dziewczyna jest prostytutką, więc policja nie traktuje jej zbyt poważnie. Jedynym sprzymierzeńcem okazuje się detektyw Jack Halcombe. Czy uda mu się złapać groźnego myśliwego?

W głównych rolach tego trzymającego w napięciu filmu występują Nicolas Cage, John Cusack i Vanessa Hudgens.

Zobacz również

Eliminatorzydzisiaj, 28 września, 20:00

Thomas McKenzie jest objęty programem ochrony świadków. Jednak wkrótce zostaje ujawniona jego tożsamość. Od tej pory musi walczyć o przetrwanie.

Eliminatorzy

Ochroniarzdzisiaj, 28 września, 21:55

Jack Devlin po latach służby na rzecz najbardziej zagrożonych osób w kraju, zostaje właścicielem firmy ochroniarskiej. Jak się okazuje, czeka na niego wiele niebezpieczeństw.

Ochroniarz

Po prostu walcz 2dzisiaj, 28 września, 23:45

"Po prostu walcz 2" to kontynuacja filmu z 2008 roku. Czwórka studentów, spotyka się, by razem przygotować się do finału podziemnych rozgrywek MMA.

Po prostu walcz 2