Porwanie

Taylor Lautner i Lily Collins w zawrotnym kinie akcji odkryją, że nie wszystko jest takie, na jakie wygląda. Przygotujcie się na potężną dawkę...

Oglądaj w

TV Puls
  • Porwanie
    poniedziałek, 25 stycznia, 20:0016 100 min.
  • Porwanie
    niedziela, 31 stycznia, 0:3016 100 min.

Opis

Taylor Lautner i Lily Collins w zawrotnym kinie akcji odkryją, że nie wszystko jest takie, na jakie wygląda. Przygotujcie się na potężną dawkę emocji! Nathan Harper (Taylor Lautner) od dawna ma przeczucie, że nie pasuje do swojej rodziny i żyje życiem kogoś innego. Pewnego dnia dokonuje zaskakującego odkrycia – na stronie poświęconej zaginionym osobom widzi… swoje zdjęcie. Chłopak traci grunt pod nogami, a jego poukładane i spokojne życie nagle traci sens. Nathan zdaje sobie sprawę, że ludzie, których kochał nie są jego rodzicami, a on od zawsze żył w okropnym kłamstwie, które miało być przykrywką, do czegoś o wiele większego. Chłopak trafia w epicentrum spisku, którego jest centralnym punktem i staje się celem tajemniczych postaci, które chcą tylko jednego – jego śmierci. Jedynym wyjściem będzie dla niego ucieczka razem z jego dziewczyną Karen (Lily Collins)... Dlaczego życie Nathana przez tak długi czas było owiane tajemnicą?

Zobacz również

Vice: Korporacja zbrodnidzisiaj, 18 stycznia, 20:00

Bruce Willis w emocjonującym filmie „Vice: Korporacja zbrodni” wciela się w szefa firmy, której klienci mogą realizować najmroczniejsze fantazje.

Vice: Korporacja zbrodni

Wykonać wyrokjutro, 19 stycznia, 20:00

Wciągające kino akcji w tematyce więziennej! Detektyw przenika do środowiska więziennego, aby zbadać sprawę serii morderstw. W roli głównej Van...

Wykonać wyrok

Władcy ogniaśroda, 20 stycznia, 20:00

Londyn, rok 2084, 12-letnii Quinn nieświadomie budzi z odwiecznego snu zionącego ogniem smoka. W ciągu 20 lat bestia i jej potomstwo niszczą niemal cały świat. 

Władcy ognia