Różowa Pantera kontratakuje

Kolejna część kultowej komedii o przygodach niezdarnego policjanta. Kreacja aktorska Petera Sellersa przeszła do historii kina. 

Opis

Kolejna część kultowej komedii o przygodach niezdarnego policjanta. Kreacja aktorska Petera Sellersa przeszła do historii kina.

Charles Dreyfus (Herbert Lom) przeżywa załamanie nerwowe i przebywa w szpitalu psychiatrycznym. Po trzech latach komisja lekarska decyduje o zwolnieniu go z placówki, ale niespodziewana wizyta jego odwiecznego wroga, a obecnego głównego inspektora – Jacquesa Clouseau (Peter Sellers) – powoduje nawrót choroby. Dreyfusowi udaje się uciec ze szpitala i zaczyna planować zemstę na byłym podwładnym. Chcąc zrealizować swój plan, postanawia zostać kryminalistą i szykuje zamach na inspektora.

Zobacz również

Potępieńcyponiedziałek, 17 sierpnia, 20:00

Prawdziwa gratka dla miłośników kina akcji! Film „Potępieńcy” jest pełen emocji, napięć i wartkiej fabuły. Tego nie można przegapić! 

Potępieńcy

Gladiatordzisiaj, 15 sierpnia, 20:00

„Gladiator” to superprodukcja z Russelem Crowe w roli głównej! Odważny generał Maximus w jednej chwili traci wszystko. Jako niewolnik i gladiator musi walczyć o przeżycie.

Gladiator

Szybcy i martwidzisiaj, 15 sierpnia, 23:10

„Szybcy i martwi” to niezwykły western trzymający w napięciu już od pierwszej chwili. Opowiada historię tajemniczej Ellen, która przybywa do miasteczka na Dzikim Zachodzie.

Szybcy i martwi