Siła taktyczna

Tate jest dowódcą czteroosobowego oddziału SWAT. On i jego ludzie mają dosyć nietypowe podejście do służby, które nie podoba się ich przełożonym.

Oglądaj w

TV Puls
  • Siła taktyczna
    dzisiaj, 1 grudnia, 20:0016 85 min.
  • Siła taktyczna
    sobota, 5 grudnia, 0:3516 85 min.

Opis

Tate (Steve Austin) jest dowódcą czteroosobowego oddziału SWAT. On i jego ludzie mają dosyć nietypowe podejście do służby, które nie podoba się ich przełożonym. Tate i jego oddział zostają skierowani na ponowny kurs swojego fachu. Jednym z etapów szkolenia są ćwiczenia w opuszczonej fabryce. Okazuje się, że tego samego dnia, pojawia się tam rosyjska i włoska mafia. Dochodzi do strzelaniny. Rosjanie i Włosi łączą siły przeciwko znienawidzonym policjantom, a Tate musi szybko wymyślić jakiś plan. Wkrótce bowiem nawet niezbyt rozgarnięci gangsterzy domyślą się, że Tate i jego ludzie strzelają szkoleniowymi ślepakami.

Zobacz również

Maczetadzisiaj, 1 grudnia, 21:50

"Maczeta" to film dla ludzi o mocnych nerwach! Zabójczy Meksykanin wprowadza sprawiedliwość maczetą, a wokół panuje wszechobecna żądza zemsty i brutalność.

Maczeta

Czas próbydzisiaj, 1 grudnia, 23:55

1952 rok, we wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych uderza potężny sztorm, który rujnuje nadmorskie miasteczka i niszczy statki. Jest wśród nich...

Czas próby

Tajemnicza przesyłkajutro, 2 grudnia, 20:00

Tommy Wick to kurier jednego z gangów. Pewnego dnia mężczyzna dostaje nietypowe zadanie, a jego tropem podążają niebezpieczni przestępcy. 

Tajemnicza przesyłka