Tylko jeden

Pewnego dnia ludzie odkrywają że istnieje więcej niż tylko jeden świat. Okazuje się, że jest ich bardzo wiele. Co więcej w każdym z nich jedna osoba może być kimś innym.

Opis

Pewnego dnia ludzie odkrywają że istnieje więcej niż tylko jeden świat. Okazuje się, że jest ich bardzo wiele. Co więcej w każdym z nich jedna osoba może być kimś innym. Niespodziewanie jeden z wymiarów zdobywa wiedzę jak przenosić się do innych światów. Przydzielony do ich obserwacji agent – Gabriel Yulaw (Jet Li), zaczyna eliminować wersje siebie w każdej z alternatywnych rzeczywistości. Ze każdej zniszczonych wersji przyjmuje coraz więcej energii i mocy. To czyni mężczyznę jeszcze silniejszym. Owładnięty żądzą bycia najsilniejszym rozpoczyna serię morderstw. Czy coś jest w stanie go powstrzymać?

Zobacz również

Potrójne zagrożeniejutro, 18 lutego, 21:55

Córce miliardera grozi wielkie niebezpieczeństwo. Profesjonalni zabójcy czyhają na jej życie. Pomóc może jej tylko trzech najemników. Jednak czy im się uda?

Potrójne zagrożenie

Ocalonadzisiaj, 17 lutego, 20:00

Zobaczcie spisek miedzy przestępcami a pracownikami ambasady. Poczujcie adrenalinę i spędźcie emocjonujący czas przed telewizorem!

Ocalona

Na falidzisiaj, 17 lutego, 22:00

Keanu Reeves i Patrick Swayze zapraszają do fascynującego świata surferów, gangsterskich porachunków i… miłości! Świetna rozrywka gwarantowana! 

Na fali