Wielki film

Akcja filmu dzieje się podczas Dnia Niepodległości. Bohater zostaje nawiedzony przez trzy duchy, które zabierają go w patriotyczną podróż.

Opis

Obejrzyj niezwykle zabawny film inspirowany jedną z najpopularniejszych powieści wszechczasów - Opowieścią wigilijnąWielki film to produkcja, która zachwyca widzów na całym świecie humorem i świetną obsadą aktorską na czele z: Lesliem Nielsenem, Dennisem  Hopperem, Jamesem  Woodsem oraz z Jonem Voightem!

Znany filmowiec i aktywista - Michael Malone (Kevin Farley) chce zakończyć obchody Święta Niepodległości w całych Stanach Zjednoczonych. Malone ma antyamerykańskie poglądy i z sądzi, że zarówno przeszłość, jak i teraźniejszość Ameryki są niegodne jego obchodzenia. Co więcej, mężczyzna niedawno ukończył swój kolejny film zatytułowany - Umrzyjcie, amerykańskie świnie! i zdobył  dzięki niemu prestiżową nagrodę. Wkrótce po tym, mężczyzna widzi w telewizji przemówienie ówczesnego prezydenta USA, podczas którego, staje się coś niespodzianego! John F. Kennedy informuje Micheala z ekranu, że wkrótce nawiedzą go trzy duchy, które pomogą mu pokochać swój kraj na nowo i stać się prawdziwym patriotą! 

Zobacz również

Przełęcz ocalonychniedziela, 17 listopada, 22:40

"Przełęcz ocalonych" to doskonały film w reżyserii Mela Gibsona. Opowiada prawdziwą historię człowieka, który bez użycia broni uratował dziesiątki żołnierzy.

Przełęcz ocalonych

Con Air: Lot skazańcówdzisiaj, 15 listopada, 20:00

Zwolniony warunkowo więzień wraca do domu na pokładzie pilnie strzeżonego samolotu, którym jednocześnie transportowani są najniebezpieczniejsi mordercy w kraju.

 

Con Air: Lot skazańców

Triumf sprawiedliwościdzisiaj, 15 listopada, 22:30

Decker to były agent federalny. Obecnie mężczyzna pracuje jako ochroniarz w supermarkecie. Pewnego dnia jego życie odmienia piękna nieznajoma.

Triumf sprawiedliwości