Wojna Harta

Pułkownik William McNamary to amerykański oficer, który zostaje uwięziony w niemieckim obozie. Jako najwyższy rangą "obejmuje dowództwo" nad rodakami.

Opis

Wojna Harta to pełen emocji dramat wojenny w znakomitej gwiazdorskiej obsadzie – na ekranie między innymi Bruce Willis (Dzieciak) i Colin Farell (Aleksander)!

William McNamara (Bruce Willis) to niezwykle szanowany amerykański pułkownik. To on podejmuje najważniejsze decyzje w wojsku. Jednak wkrótce mężczyzna zostaje uwięziony w niemieckim obozie w Augsburgu. Jako najwyższy rangą, pod czujnym okiem komendanta obozu, bezwzględnego pułkownika Wernera Vissera (Marcel Iures), „obejmuje dowództwo” nad swoimi rodakami. Tymczasem do tego samego obozu trafia były student prawa, młody porucznik Thomas Hart (Colin Farrell), który szybko podpada swojemu przełożonemu i kompanom. Kiedy w obozie dochodzi do morderstwa, McNamara organizuje sąd wojskowy, a do obrony niesłusznie oskarżonego porucznika lotnictwa Scotta (Terrence Howard) wyznacza właśnie Harta. Ten ma przed sobą niezwykle trudne zadanie, musi stoczyć ciężką walkę nie tylko o niewinność Scotta, lecz także z własnymi zasadami. Tymczasem okazuje się że McNamara ryzykuje wszystko, by uwolnić swoich ludzi i zmienić losy wojny. Czy uda mu się podołać wyznaczonemu sobie zadaniu?

Zobacz również

Ochroniarzdzisiaj, 25 września, 20:00

Jack Devlin po latach służby na rzecz najbardziej zagrożonych osób w kraju, zostaje właścicielem firmy ochroniarskiej. Jak się okazuje, czeka na niego wiele niebezpieczeństw.

Ochroniarz

Furiadzisiaj, 25 września, 21:50

Tchórzysz, czy walczysz? Na to pytanie musieli odpowiedzieć sobie bohaterowie filmu "Furia", w reżyserii Davida Ayera. Akcja filmu rozgrywa się pod koniec II wojny światowej. 

Furia

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historiedzisiaj, 25 września, 0:30

„Łotr 1” to zupełnie nowa, emocjonująca przygoda z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Film jest prequelem kultowego filmu George’a Lucasa z 1971 roku.
Jyn...

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie