Wojna Harta

Pułkownik William McNamary to amerykański oficer, który zostaje uwięziony w niemieckim obozie. Jako najwyższy rangą "obejmuje dowództwo" nad rodakami.

Opis

Wojna Harta to pełen emocji dramat wojenny w znakomitej gwiazdorskiej obsadzie – na ekranie między innymi Bruce Willis (Dzieciak) i Colin Farell (Aleksander)!

William McNamara (Bruce Willis) to niezwykle szanowany amerykański pułkownik. To on podejmuje najważniejsze decyzje w wojsku. Jednak wkrótce mężczyzna zostaje uwięziony w niemieckim obozie w Augsburgu. Jako najwyższy rangą, pod czujnym okiem komendanta obozu, bezwzględnego pułkownika Wernera Vissera (Marcel Iures), „obejmuje dowództwo” nad swoimi rodakami. Tymczasem do tego samego obozu trafia były student prawa, młody porucznik Thomas Hart (Colin Farrell), który szybko podpada swojemu przełożonemu i kompanom. Kiedy w obozie dochodzi do morderstwa, McNamara organizuje sąd wojskowy, a do obrony niesłusznie oskarżonego porucznika lotnictwa Scotta (Terrence Howard) wyznacza właśnie Harta. Ten ma przed sobą niezwykle trudne zadanie, musi stoczyć ciężką walkę nie tylko o niewinność Scotta, lecz także z własnymi zasadami. Tymczasem okazuje się że McNamara ryzykuje wszystko, by uwolnić swoich ludzi i zmienić losy wojny. Czy uda mu się podołać wyznaczonemu sobie zadaniu?

Zobacz również

Niepokonany 3: Odkupieniejutro, 29 maja, 20:00

Yuri Boyk mimo porażki jaką odniósł w starciu z amerykańskim bokserem oraz kontuzji kolana, postanawia powrócić na ring... Nie zabraknie efektownych starć, potu, krwi i łez.

Niepokonany 3: Odkupienie

Infiltratorsobota, 30 maja, 20:00

Syn Johna Matthewsa zostaje skazany na 10 lat pozbawienia wolności za handel narkotykami. Ojciec za wszelką cenę chce pomóc synowi. Czy mu się uda?

Infiltrator

Litewski przekrętjutro, 29 maja, 21:55

„Litewski przekręt” to przezabawna komedia prezentująca w krzywym zwierciadle Europę Wschodnią. Czwórka przyjaciół po wspólnym napadzie na kasyno postanawia uciekać z kraju.

Litewski przekręt