// js do ukrywania

Zlecenie

Zapraszamy na naładowany po brzegi adrenaliną film „Zlecenie”. W roli głównej znakomity Dolph Lundgren! Emocje gwarantowane!

Opis

Zapraszamy na naładowany po brzegi adrenaliną film Zlecenie. W roli głównej znakomity Dolph Lundgren!

Znany na całym świecie złodziej – Jack (Dolph Lundgren) – dostaje bardzo ważne zlecenie od CIA. Mężczyzna jest jednym z najbardziej cenionych specjalistów od zabezpieczeń, dlatego wydaje się najlepszym kandydatem do planowanej misji. Okazuje się bowiem, że mężczyzna ma zdobyć tajne dokumenty, które zawierają poufne informacje przetrzymywane w strzeżonym więzieniu w Meksyku. Wszystko idzie zgodnie z planem do chwili, kiedy więzienie zostaje zaatakowane przez mafię dowodzoną przez niezwykle niebezpiecznego bossa narkotykowego. Przestępcy próbują odzyskać przetrzymywane tam pieniądze zdobyte w wyniku licznych operacji antynarkotykowych. Czy im się uda?

Zobacz również

// js do ukrywania

Non stopsobota, 18 lipca, 22:00

Do zadań Billa Marksa należy dbanie o bezpieczeństwo pasażerów podróżujących samolotami. Jeden z jego lotów okazuje się wyjątkowo niebezpieczny. 

Non stop
// js do ukrywania

Sztos 2dzisiaj, 16 lipca, 20:00

„Sztos 2” to kontynuacja kultowej komedii Olafa Lubaszenki. Opowiada historię kliku przyjaciół, którzy przygotowują się do przekrętu stulecia!

Sztos 2
// js do ukrywania

Podejrzani zakochanidzisiaj, 16 lipca, 22:00

Zapraszamy na niezwykle wzruszającą i jednocześnie bardzo zabawną komedię romantyczną „Podejrzani zakochani”. Będzie się działo!

Podejrzani zakochani