Zlecenie

Zapraszamy na naładowany po brzegi adrenaliną film „Zlecenie”. W roli głównej znakomity Dolph Lundgren! Emocje gwarantowane!

Opis

Zapraszamy na naładowany po brzegi adrenaliną film Zlecenie. W roli głównej znakomity Dolph Lundgren!

Znany na całym świecie złodziej – Jack (Dolph Lundgren) – dostaje bardzo ważne zlecenie od CIA. Mężczyzna jest jednym z najbardziej cenionych specjalistów od zabezpieczeń, dlatego wydaje się najlepszym kandydatem do planowanej misji. Okazuje się bowiem, że mężczyzna ma zdobyć tajne dokumenty, które zawierają poufne informacje przetrzymywane w strzeżonym więzieniu w Meksyku. Wszystko idzie zgodnie z planem do chwili, kiedy więzienie zostaje zaatakowane przez mafię dowodzoną przez niezwykle niebezpiecznego bossa narkotykowego. Przestępcy próbują odzyskać przetrzymywane tam pieniądze zdobyte w wyniku licznych operacji antynarkotykowych. Czy im się uda?

Zobacz również

Niepokonany 3: Odkupieniedzisiaj, 13 grudnia, 20:00

Yuri Boyk mimo porażki jaką odniósł w starciu z amerykańskim bokserem oraz kontuzji kolana, postanawia powrócić na ring... Nie zabraknie efektownych starć, potu, krwi i łez.

Niepokonany 3: Odkupienie

Krzyżowy ogieńjutro, 14 grudnia, 20:00

Brazil i Flint to dwaj najlepsi zawodowi zabójcy świata. Obaj panowie dostają nowe, piekielnie trudne zadanie – zlikwidować bezwzględnego narkotykowego bossa.

Krzyżowy ogień

Non stopniedziela, 15 grudnia, 20:00

Do zadań Billa Marksa należy dbanie o bezpieczeństwo pasażerów podróżujących samolotami. Jeden z jego lotów okazuje się wyjątkowo niebezpieczny. 

Non stop