Zwierzak

Marvin ulega wypadkowi, z którego ratuje go szalony naukowiec. Mężczyzna postanawia wykorzystać go do swoich eksperymentów. Będzie się działo!

Oglądaj w

TV Puls
  • Zwierzak
    dzisiaj, 2 kwietnia, 22:0512 75 min.
  • Zwierzak
    poniedziałek, 6 kwietnia, 23:4512 75 min.

Opis

Marvin (Rob Schneider) jest dozorcą w dziale dowodów policyjnych, jednak od zawsze chciał zostać policjantem. Na przeszkodzie do spełnienia jego marzeń stoją tylko testy sprawnościowe, które musi zdać. Niespodziewanie pewnego dnia mężczyzna ulega wypadkowi samochodowemu. Z autauwalnia go tajemniczy człowiek. Wkrótce okazuje się, że postanawia on wykorzystać dozorcę do swoich eksperymentów i w swoim laboratorium wszczepia mężczyźnie zwierzęce narządy. Marvin jednak nic nie pamięta. Kiedy w końcu powraca do pracy, staje się bohaterem. Dzięki super węchowi udaje mu się znaleźć na lotnisku narkotyki. Wkrótce jego życie komplikuje się jeszcze bardziej. Poznaje bowiem wolontariuszkę w schronisku, w której się zakochuje. Jego zwierzęce instynkty dają o sobie znać jeszcze bardziej niż wcześnej. Co z tego wyniknie?

Zobacz również

Skarb narodówsobota, 4 kwietnia, 20:00

Rodzina Benjamina Franklina Gatesa od sześciu pokoleń zajmuje się poszukiwaniem skarbu zakonu templariuszy, który podobno trafił do Ameryki.

Skarb narodów

Asterix i Obelix: Misja Kleopatradzisiaj, 2 kwietnia, 20:00

Odważni oraz pełni poczucia humoru i pomysłowości Asterix i Obelix zostają wezwani na pomoc. Potrzebuje ich architekt Numernabis. Dlaczego?

Asterix i Obelix: Misja Kleopatra