Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby

Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. 

Oglądaj w

TV Puls
 • Odcinek specjalny: Od bramy do bramy (odc. 7)
  jutro, 19 stycznia, 2:55AD12 20 min.
 • Odcinek specjalny: Woda (odc. 8)
  jutro, 19 stycznia, 3:30AD12 25 min.
PULS2
 • Na langusty (odc. 2)
  niedziela, 24 stycznia, 6:50AD12 30 min.
 • Trzcina cukrowa (odc. 3)
  niedziela, 24 stycznia, 7:25AD12 30 min.
 • Baryłka (odc. 4)
  niedziela, 24 stycznia, 8:05AD12 30 min.

W najbliższym odcinku

Tytoń (odc. 1)

Tym razem Wojciech Cejrowski dociera na Karaiby. W tej części podróży głównym tematem będzie tytoń – jego historia, uprawa, selekcja i przygotowanie do sprzedaży.

Na langusty (odc. 2)

W tym odcinku Wojciech Cejrowski kontynuuje podróż po Karaibach. W tej części zabierze nas na langusty.

Trzcina cukrowa (odc. 3)

Wojciech Cejrowski dalej podróżuje boso po Karaibach. Tym razem na tapetę weźmie niezwykle interesujący temat, jakim jest… trzcina cukrowa. Podróżnik opowie między innymi o jej zastosowaniu i lokalnych cukrowniach.

Baryłka (odc. 4)

W tym odcinku podróżnik Wojciech Cejrowski zaprezentuje widzom różnorodne zastosowania baryłki. Przedstawia historię jej powstania, opowiada o tym jak się ją wytwarza i do czego najczęściej służy lokalnym mieszkańcom.

Luksus (odc. 5)

Kto nigdy nie marzył o tym, by choć przez chwilę żyć w luksusie? W tym odcinku widzowie będą towarzyszyli Wojciechowi Cejrowskiemu w dalszej podróży po Karaibach, podczas której pokaże nam co dla lokalnej ludności oznacza luksus. Spróbuje też odpowiedzieć na pytanie, gdzie leży jego istota.

W dzicz (odc. 6)

Tym razem udamy się z Wojciechem Cejrowskim w podróż do karaibskiej dziczy. Dowiemy się jak wygląda, czy można w niej odpocząć i jakie triki zastosować, żeby w niej przetrwać.

Odcinek specjalny: Od bramy do bramy (odc. 7)

Ulice Jerozolimy to temat tego odcinka. Wojciech Cejrowski opowie o tym, dlaczego mają taką, a nie inną szerokość, dowiemy się jak wygląda handel obwoźny oraz odwiedzimy lokalnego golibrodę.

Odcinek specjalny: Woda (odc. 8)

Wojciech Cejrowski w odcinku specjalnym porusza niezwykle ważny temat jakim jest woda. Opowie o tym skąd najczęściej ją bierzemy, do czego wykorzystujemy i jak dba się o nią w różnych częściach świata.

Opis

Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych?