FBI

Serial opowiada o działaniach nowojorskiego Federalnego Biura Śledczego. Ta elitarna jednostka wykorzystuje swój talent i wiedzę, by zapewnić...

PULS2
  • Cops and Robbers (odc. 7)
    jutro, 2 grudnia, 22:0016 40 min.
  • This Land is Your Land (odc. 8)
    jutro, 2 grudnia, 22:5516 40 min.
  • Compromised (odc. 9)
    czwartek, 3 grudnia, 22:0016 40 min.

W najbliższym odcinku

Cops and Robbers (odc. 7)

Przestępny przebrani za agentów policji obrabowują opancerzone samochody z fabryki produkującej tego typu pojazdy. Agenci rozpoczynają śledztwo.

This Land is Your Land (odc. 8)

Agenci rozpoczynają śledztwo, które ma na celu odnalezienie byłego chemika, specjalistę od broni biologicznej.

Compromised (odc. 9)

Kiedy szeryf federalny oraz jeden z czołowych świadków przestępstwa, zostają napadnięci i zamordowani. Maggie i O.A rozpoczynają śledztwo. Szukają świadka, który doprowadzi ich do zabójcy.

Armorer’s Faith, The (odc. 10)

Nielegalny handlarz bronią, policyjny informator zostaje zamordowany. O.A. to jedyny agent, który przypomina fizycznie zamordowanego mężczyznę. Postanawia się udawać handlarza bronią, aby zdobyć informacje dotyczące przestępstwa.

Identity Crisis (odc. 11)

Sędzia i jego córka zostają zamordowani krótko po wydaniu przez sądziego wyroku dożywocia dla pewnego mężczyzny. Maggie i O.A. zaczynają się zastanawiać czy te dwie sprawy są ze sobą w jakiś sposób powiązane.

New Dawn, A (odc. 12)

Po wygłoszeniu kontrowersyjnego wykładu na uniwersytecie w Nowym Jorku zostaje zamordowany pewien skrajnie prawicowy działacz. Maggie i O.A. zaczynają dochodzenie na uczelni i prześwietlają inne grupy. Jednocześnie, proszą o pomoc Amirę, siostrę O.A.

Opis

Serial opowiada o działaniach nowojorskiego Federalnego Biura Śledczego. Ta elitarna jednostka wykorzystuje swój talent i wiedzę, by zapewnić bezpieczeństwo zarówno w mieście, jak i całym kraju. W skład zespołu wchodzi wielu wyspecjalizowanych agentów. Wśród nich jest urodzona w wielopokoleniowej rodzinie organów ścigania, agentka specjalna Maggie Bell, która zawsze głęboko angażuje się w sprawy ludzi, z którymi pracuje, a także tych, których chroni. Jej partnerem jest agent specjalny Omar Adom „OA” Zidan, który spędził dwa lata pod przykrywką dla DEA, zanim został wybrany przez FBI. Nadzór nad nimi sprawuje agentka specjalna Dana Mosier. Z kolei Kristen Chazal jest genialnym analitykiem, który potrafi ułożyć duży obraz szybciej niż ktokolwiek inny. Ci pierwszorzędni agenci wytrwale badają przypadki o ogromnej skali, w tym terroryzm, przestępczość zorganizowaną i kontrwywiad.

Aktualności

Zobacz również