Rodzinny interes

Trzeci sezon  serialu „Rodzinny interes” opowiadającego o perypetiach pracowników i klientów salonu fryzjerskiego oraz warsztatu samochodowego. Bliskie widzom historie pisane przez życie – zabawne, zaskakujące, a nawet kryminalne! Poczuj te emocje!

Oglądaj w

TV Puls
 • Listy zza krat (odc. 129, sezon 3)
  wczoraj, 23 października, 16:00N12 45 min.
 • Najważniejszy dzień w życiu (odc. 130, sezon 3)
  wczoraj, 23 października, 17:00N12 45 min.
 • Komunia (odc. 127, sezon 3)
  dzisiaj, 24 października, 5:40N12 45 min.
PULS2
 • Kasa (odc. 128, sezon 3)
  wczoraj, 23 października, 2:50N12 45 min.
 • Listy zza krat (odc. 129, sezon 3)
  wczoraj, 23 października, 3:50N12 45 min.
 • Młody rekrut (odc. 126, sezon 3)
  dzisiaj, 24 października, 1:35N12 45 min.

Oglądaj online

Postaci

JOLA MAJEWSKA

JOLA MAJEWSKA

Żona Wojtka, matka Sebastiana 

Wspólniczka i przeciwieństwo Eli. Bardzo dobra fryzjerka, ale przez swój brak zorganizowania drażni Elżbietę. Na tym polu dochodzi do częstych mini konfliktów między kobietami. Wyrozumiała i ciepła, ułożyła sobie relacje z ciotką Jadwigą oraz teściową Bożeną. W drugim sezonie jak grom z jasnego nieba spadła na nią wiadomość o romansie Wojtka. Czy sezon trzeci przyniesie jej ukojenie a ona  rozpocznie swoje życie na nowo?

WOJCIECH MAJEWSKI

WOJCIECH MAJEWSKI

Mąż Joli i ojciec Sebastiana 

Współwłaściciel warsztatu samochodowego. Urokliwy, temperamentny, czasem porywczy. Podoba się kobietom. W drugim sezonie odnalazł swoją rodzinę - wpierw ciotkę a potem matkę Bożenę. Zaangażował się w płomienny  romans z księgową Violą. Jak  potoczą się dalej jego losy? Czy wybierze Jolę  czy Violę?

ELA WRZOSEK

ELA WRZOSEK

Żona Ryszarda, matka Mirelki 

Razem z przyjaciółką Jolą prowadzi salon kosmetyczny „Bella Ella”, którego nazwa pochodzi od jej imienia. W salonie pomaga też ciotka Jadwiga, która lubi się wtrącać i "wszystko wie lepiej", co często prowadzi do zabawnych sytuacji. W nowym sezonie w życiu Eli i jej przyjaciółki  pojawi się  tajemniczy Oskar... Prywatnie Ela boryka się z małżeńskimi zawirowaniami, jej serce nie jest obojętne na szwagra Darka. Jak zakończy się ta relacja? 

 

MIRELLA WRZOSEK

MIRELLA WRZOSEK

Mirella Wrzosek


Jedyna córka Ryszarda i Eli. Zawsze miała bardzo dobrą relację z ojcem, któremu zwierzała się z problemów - przed nią wielkie wyzwanie, jakim jest jego choroba . Po miłosnych zawirowaniach wciąż szuka "tego Jedynego". Czy uda jej się ponownie zwrócić na siebie uwagę Dawidka? ​

DARIUSZ WITTER

DARIUSZ WITTER

Popularny aktor

Celebryta o dobrym sercu, nie brak mu fantazji i splendoru. Okazał się zaginionym bratem Ryśka. Kocha dobre i drogie samochody. Często pojawia się w warsztacie „Majewski i Wrzosek”, gdzie zaangażował się w prace przy oldtimerach. Łączy go niejednoznaczna relacja ze szwagierką Elą.

SEBASTIAN MAJEWSKI

SEBASTIAN MAJEWSKI

Nastoletni syn Wojtka i Joli.

Przechodzi trudny okres z uwagi na skomplikowaną sytuację pomiędzy swoimi rodzicami. Zakochany w Zosi - jak potoczy się ich relacja w tym sezonie?

VIOLETTA ZAJĄCZKOWSKA

VIOLETTA ZAJĄCZKOWSKA

Księgowa warsztatu samochodowego

Bardzo atrakcyjna, przesadnie eksponuje swoją kobiecość. Drapieżna z wyglądu, zawsze wyzywająco ubrana i umalowana. Lubi robić wrażenie na mężczyznach - to daje jej poczucie pewności siebie. W rzeczywistości życie jej nie szczędziło. Samotnie wychowuje nastoletnią Lenę. Czy otrząśnie się po dramatycznych wydarzeniach z końca drugiego sezonu? Czy starczy jej sił na to, aby walczyć o uczucia Wojtka? 

OSKAR

OSKAR

Nowy pracownik "Bella Ella"

Przystojniak z tajemniczą przeszłością. Do salonu ściągnęła go Jadwiga, choć potem szybko zaczęła żałować swojej decyzji i rozpoczęła prywatne śledztwo na temat Oskara. Czego się o nim dowiemy? 

RYSZARD WRZOSEK

RYSZARD WRZOSEK

mąż Eli, ojciec Mirelki 

 Od zawsze marzył o pełnej i prawdziwej rodzinie. Od najmłodszych lat opiekuńczy w stosunku do innych - owocem tej postawy jest przyjaźń z Wojtkiem. Razem z nim prowadzi warsztat samochodowy „Majewski i Wrzosek”. W drugim sezonie przytrafił mu się poważny wypadek samochodowy. Czy Rysiek wyjdzie z niego cało? 

BRONISŁAW

BRONISŁAW "BRONEK" MAJCHEREK

Mechanik z  warsztatu „Majewski i Wrzosek”

Oddany swoim szefom, jest jak członek rodziny. Ma bardzo dobrą relację z młodszym mechanikiem, Dawidem. Znany ze swoich śmiesznych powiedzonek, np.: „gdzie kucharek 6, tam 007 zgłoś się”, „tym chata bogata, co ukradnie tata”, „na pochyłe drzewo to Salomon nie naleje”. Wdowiec, często wspomina swoją żonę Halinę. Zaprzyjaźnił się z Justyną, matką Dawida. Czy ta relacja ma szansę rozwinąć się w coś więcej?

DAWID

DAWID "DAWIDEK" RĄCZKA

Młodszy mechanik  

Jeszcze się uczy pod okiem Bronka, częściej asystuje przy naprawach niż dostaje coś samodzielnego. Wesoły i pogodny. Atrakcyjny, dobrze zbudowany, ma duże powodzenie u płci przeciwnej. Lubi się zabawić, ale nie wykorzystuje dziewczyn. Wciąż czeka na prawdziwą miłość - czy okaże się nią doktor Ewa? 

CIOTKA JADWIGA

CIOTKA JADWIGA

Siostra matki Wojtka

Kiedyś nie lubiły się z Jolą, zresztą gdy znienacka pojawiła sie w życiu Joli i Wojtka, sporo w nim namieszała. Odkąd wyjaśniła sobie z rodziną wszelkie nieporozumienia, stała się mile widzianym, choć wciąż kontrowersyjnym, członkiem rodziny. Uwielbia wprowadzać swoje rządy w salonie "Bella Ella" co niejednokrotnie prowadzi do konfliktowych acz zabawnych spięć z Elą i Jolą. Dzięki niej w salonie pojawił się Oskar.

W najbliższym odcinku

Młody rekrut (sezon 3, odc. 126)

W warsztacie „Majewski i Wrzosek” pojawia się wojskowa ciężarówka, a w niej grupa rekrutów. Kierowca wojskowy, który przewozi rekrutów do innej jednostki na szkolenie, domaga się natychmiastowej naprawy. Mechanicy za zgodą Wojtka (Marek Krupski) traktują zlecenie priorytetowo. Dawid (Patryk Janas) zauważa, że jeden z rekrutów, 21-letni Alan, jest dręczony przez pozostałych. Mechanik, chcąc pomóc młodemu mężczyźnie, odkrywa jego tajemnicę… Tymczasem Sebastian (Kamil Gut) próbuje rozkręcić dziwny biznes, a Jola i Wojtek (Marta Zgutczyńska, Marek Krupski), załatwiając sprawy związane z rozwodem, niespodziewanie zmieniają kierunek swojej relacji…

Komunia (sezon 3, odc. 127)

Do warsztatu „Majewski i Wrzosek” przyjeżdża małżeństwo z nietypowym zleceniem: chcą odnowić karetę, żeby ich córka Laura pojechała w niej do pierwszej komunii świętej. Również do salonu „Bella Ella” przychodzi coraz więcej klientek, które chcą wyglądać odświętnie na uroczystości komunijne. Wśród nich jest znajoma Joli (Marta Zgutczyńska), Wiktoria, której córka Agata ma niebawem przyjąć sakrament. Jola poleca Wiktorii salę weselną współpracującej z salonem Heleny, gdzie mogłoby się odbyć przyjęcie. Podczas przygotowań do komunii dochodzi do wojny matek, które rywalizują o to, która z nich potrafi zorganizować lepsze przyjęcie i której córka będzie lepiej wyglądać podczas uroczystości. Jak daleko posuną się matki, dla których najważniejsza jest własna ambicja? Jak zachowają się dzieci, które mimowolnie zostaną wplątane w intrygę? Oraz czego zażąda Laura od mechaników, żeby znalazło się na jej karocy? Tymczasem Bożena (Marta Klubowicz) wybiera się z Jackiem na romantyczny wyjazd do domku w lesie. Kiedy zostaje sama, orientuje się, że została w nim zatrzaśnięta i grozi jej niebezpieczeństwo.

Kasa (sezon 3, odc. 128)

Dawid (Patryk Janas) jedzie na pomoc w teren – znajomy właściciel wypożyczalni aut terenowych wypożyczył samochód dwóm młodym chłopakom – Kubie i Maksowi. Chłopcy oszukali go, że są pełnoletni, niestety w terenówce zepsuł się silnik i Waldek za naprawę musi zapłacić 4 tysiące. Kuba, który chce zaimponować Maksowi, przywódcy szkolnej paczki, bierze zdobycie kasy na siebie. Okazuje się, że to wcale nie jest takie łatwe… Tymczasem Jadwiga (Teresa Gałczyńska) eksperymentuje z kuchnią miłości, a potrawami ochoczo częstuje wszystkich członków rodziny oraz swojego nowego… adoratora. Na ile skuteczna okaże się kuchnia cioci Jadwigi i kto „najboleśniej” zostanie trafiony strzałą Amora?

Listy zza krat (sezon 3, odc. 129)

Na cotygodniową wizytę w „Bella Ella” przychodzi bibliotekarka Joanna. Kobieta zwierza się fryzjerkom, że w ramach akcji pisania listów do osadzonych, od kilku miesięcy koresponduje z Januszem - mężczyzną, który odsiaduje wyrok w więzieniu. Janusz ma właśnie wyjść na przepustkę i Joanna ma się z nim spotkać. Kobietę niepokoi jednak fakt, że dostaje z więzienia coraz odważniejsze listy. W sprawę Joanny angażuje się Oskar (Artur Jasiński), który o Januszu zdobywa sprzeczne informacje. Czy Joanna znajdzie się w niebezpieczeństwie? Dawid (Patryk Janas) nie może przestać myśleć o Ewie, która trafiła do aresztu i nikt nie chce udzielić mu informacji na jej temat. Przypadkowo do warsztatu przyjeżdża ojciec Fabiana, który dostał wezwanie na lokalny komisariat policji. Co ojciec Fabiana ma do powiedzenia o Ewie? Kto pomoże Dawidowi wreszcie dowiedzieć się czegokolwiek o sytuacji swojej dziewczyny? Wojtek (Marek Krupski) dowiaduje się o problemach Sebastiana (Kamil Gut) dotyczących inwestycji w trefny interes. Jak potoczy się pierwsza od kilku miesięcy poważna rozmowa między ojcem a synem?

Najważniejszy dzień w życiu (sezon 3, odc. 130)

Na sali weselnej Heleny trwają przygotowania do niezwykłej uroczystości – ślub bierze para młodych tancerzy: Ewelina i Michał. Okazuje się, że pan młody jest poważnie chory i dzień po ślubie czeka go niebezpieczna i bardzo trudna operacja. Chociaż lekarze dają Michałowi tylko kilka procent szans na przeżycie, to jego ukochana wierzy w powodzenie. Niespodziewanie nad organizacją ślubu i wesela pojawiają się czarne chmury. Wybrany przez młodych zespół nie może wystąpić, pojawia się problem z limuzyną. Pracownicy warsztatu „Majewski i Wrzosek” angażują się w pomoc młodej parze, jednak problemy stają się coraz poważniejsze! Czy to tylko zwykły zbieg feralnych zdarzeń czy też działanie kogoś, kto nie chce dopuścić do ślubu? Czy wesele odbędzie się w planowanym terminie a operacja skończy sukcesem? Czarne chmury pojawiają się także nad relacją Dariusza i Eli (Dariusz Kordek, Katarzyna Taracińska-Badura). Co jeszcze może zagrozić ich uczuciu? Viola (Magdalena Modra-Krupska) również mierzy się z poważnymi problemami. Podejrzewa, że Borys wrócił na przestępczą drogę i chce zrobić wszystko, żeby go powstrzymać. Czym skończy się impulsywne działanie Violi? Czy Dawid (Patryk Janas) spotka się wreszcie z Ewą? Czy uda mu się dowiedzieć, o co jest oskarżona?

Opis

Trzeci sezon  serialu „Rodzinny interes” opowiadającego o perypetiach pracowników i klientów salonu fryzjerskiego oraz warsztatu samochodowego. Bliskie widzom historie pisane przez życie – zabawne, zaskakujące, a nawet kryminalne! W nowych odcinkach poznamy m.in. tancerki samby, tajemnicę przerażającej „wampirzycy” czy pana młodego, który zniknął po swoim wieczorze kawalerskim. W warsztacie tradycyjnie pojawią się wspaniałe pojazdy jak: Syrenka, Tesla, czy kabriolety. Z kolei w salonie fryzjerskim pracę rozpocznie Oskar (Artur Jasiński), którego nie do końca zaakceptuje ciotka Jadwiga (Teresa Gałczyńska). Powrócą ulubieni bohaterowie, których grają m.in. Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Klubowicz, Marek Krupski, Dariusz Kordek, Roman Szczeblewski i Patryk Janas. W tym sezonie w rolach gościnnych zobaczymy m.in. Antka Smykiewicza i Patrycję Runo. Poczuj te emocje!

Aktualności

Zobacz również

Gry

Gra ri - karty

Gra Rodzinny Interes - kogo widzisz w lustrze

Gra rodzinny interes - kogo widzisz w lustrze?

Najlepsze wyniki
1Maks261
2Hubi222
3Julia138
4Olka117
5Ania92117
6Dora100
7Julciamcz93
8Ewcix79
9marta78
10Dora70