Rodzinny interes

Trzeci sezon  serialu „Rodzinny interes” opowiadającego o perypetiach pracowników i klientów salonu fryzjerskiego oraz warsztatu samochodowego. Bliskie widzom historie pisane przez życie – zabawne, zaskakujące, a nawet kryminalne! Poczuj te emocje!

Oglądaj w

TV Puls
 • Niebezpieczna zabawa (odc. 110, sezon 3)
  dzisiaj, 28 września, 7:00N12 45 min.
 • Niebezpieczna zabawa (odc. 110, sezon 3)
  dzisiaj, 28 września, 16:00N12 45 min.
 • Miłosne porachunki (odc. 111, sezon 3)
  dzisiaj, 28 września, 17:00N12 45 min.
PULS2
 • Ukryte zamiary (odc. 107, sezon 3)
  wczoraj, 27 września, 1:30N12 45 min.
 • Piekarnia (odc. 108, sezon 3)
  wczoraj, 27 września, 2:30N12 45 min.
 • Jesienne wzgórze (odc. 109, sezon 3)
  wczoraj, 27 września, 3:20N12 45 min.

Oglądaj online

Postaci

JOLA MAJEWSKA

JOLA MAJEWSKA

Żona Wojtka, matka Sebastiana 

Wspólniczka i przeciwieństwo Eli. Bardzo dobra fryzjerka, ale przez swój brak zorganizowania drażni Elżbietę. Na tym polu dochodzi do częstych mini konfliktów między kobietami. Wyrozumiała i ciepła, ułożyła sobie relacje z ciotką Jadwigą oraz teściową Bożeną. W drugim sezonie jak grom z jasnego nieba spadła na nią wiadomość o romansie Wojtka. Czy sezon trzeci przyniesie jej ukojenie a ona  rozpocznie swoje życie na nowo?

WOJCIECH MAJEWSKI

WOJCIECH MAJEWSKI

Mąż Joli i ojciec Sebastiana 

Współwłaściciel warsztatu samochodowego. Urokliwy, temperamentny, czasem porywczy. Podoba się kobietom. W drugim sezonie odnalazł swoją rodzinę - wpierw ciotkę a potem matkę Bożenę. Zaangażował się w płomienny  romans z księgową Violą. Jak  potoczą się dalej jego losy? Czy wybierze Jolę  czy Violę?

ELA WRZOSEK

ELA WRZOSEK

Żona Ryszarda, matka Mirelki 

Razem z przyjaciółką Jolą prowadzi salon kosmetyczny „Bella Ella”, którego nazwa pochodzi od jej imienia. W salonie pomaga też ciotka Jadwiga, która lubi się wtrącać i "wszystko wie lepiej", co często prowadzi do zabawnych sytuacji. W nowym sezonie w życiu Eli i jej przyjaciółki  pojawi się  tajemniczy Oskar... Prywatnie Ela boryka się z małżeńskimi zawirowaniami, jej serce nie jest obojętne na szwagra Darka. Jak zakończy się ta relacja? 

 

MIRELLA WRZOSEK

MIRELLA WRZOSEK

Mirella Wrzosek


Jedyna córka Ryszarda i Eli. Zawsze miała bardzo dobrą relację z ojcem, któremu zwierzała się z problemów - przed nią wielkie wyzwanie, jakim jest jego choroba . Po miłosnych zawirowaniach wciąż szuka "tego Jedynego". Czy uda jej się ponownie zwrócić na siebie uwagę Dawidka? ​

DARIUSZ WITTER

DARIUSZ WITTER

Popularny aktor

Celebryta o dobrym sercu, nie brak mu fantazji i splendoru. Okazał się zaginionym bratem Ryśka. Kocha dobre i drogie samochody. Często pojawia się w warsztacie „Majewski i Wrzosek”, gdzie zaangażował się w prace przy oldtimerach. Łączy go niejednoznaczna relacja ze szwagierką Elą.

SEBASTIAN MAJEWSKI

SEBASTIAN MAJEWSKI

Nastoletni syn Wojtka i Joli.

Przechodzi trudny okres z uwagi na skomplikowaną sytuację pomiędzy swoimi rodzicami. Zakochany w Zosi - jak potoczy się ich relacja w tym sezonie?

VIOLETTA ZAJĄCZKOWSKA

VIOLETTA ZAJĄCZKOWSKA

Księgowa warsztatu samochodowego

Bardzo atrakcyjna, przesadnie eksponuje swoją kobiecość. Drapieżna z wyglądu, zawsze wyzywająco ubrana i umalowana. Lubi robić wrażenie na mężczyznach - to daje jej poczucie pewności siebie. W rzeczywistości życie jej nie szczędziło. Samotnie wychowuje nastoletnią Lenę. Czy otrząśnie się po dramatycznych wydarzeniach z końca drugiego sezonu? Czy starczy jej sił na to, aby walczyć o uczucia Wojtka? 

OSKAR

OSKAR

Nowy pracownik "Bella Ella"

Przystojniak z tajemniczą przeszłością. Do salonu ściągnęła go Jadwiga, choć potem szybko zaczęła żałować swojej decyzji i rozpoczęła prywatne śledztwo na temat Oskara. Czego się o nim dowiemy? 

RYSZARD WRZOSEK

RYSZARD WRZOSEK

mąż Eli, ojciec Mirelki 

 Od zawsze marzył o pełnej i prawdziwej rodzinie. Od najmłodszych lat opiekuńczy w stosunku do innych - owocem tej postawy jest przyjaźń z Wojtkiem. Razem z nim prowadzi warsztat samochodowy „Majewski i Wrzosek”. W drugim sezonie przytrafił mu się poważny wypadek samochodowy. Czy Rysiek wyjdzie z niego cało? 

BRONISŁAW

BRONISŁAW "BRONEK" MAJCHEREK

Mechanik z  warsztatu „Majewski i Wrzosek”

Oddany swoim szefom, jest jak członek rodziny. Ma bardzo dobrą relację z młodszym mechanikiem, Dawidem. Znany ze swoich śmiesznych powiedzonek, np.: „gdzie kucharek 6, tam 007 zgłoś się”, „tym chata bogata, co ukradnie tata”, „na pochyłe drzewo to Salomon nie naleje”. Wdowiec, często wspomina swoją żonę Halinę. Zaprzyjaźnił się z Justyną, matką Dawida. Czy ta relacja ma szansę rozwinąć się w coś więcej?

DAWID

DAWID "DAWIDEK" RĄCZKA

Młodszy mechanik  

Jeszcze się uczy pod okiem Bronka, częściej asystuje przy naprawach niż dostaje coś samodzielnego. Wesoły i pogodny. Atrakcyjny, dobrze zbudowany, ma duże powodzenie u płci przeciwnej. Lubi się zabawić, ale nie wykorzystuje dziewczyn. Wciąż czeka na prawdziwą miłość - czy okaże się nią doktor Ewa? 

CIOTKA JADWIGA

CIOTKA JADWIGA

Siostra matki Wojtka

Kiedyś nie lubiły się z Jolą, zresztą gdy znienacka pojawiła sie w życiu Joli i Wojtka, sporo w nim namieszała. Odkąd wyjaśniła sobie z rodziną wszelkie nieporozumienia, stała się mile widzianym, choć wciąż kontrowersyjnym, członkiem rodziny. Uwielbia wprowadzać swoje rządy w salonie "Bella Ella" co niejednokrotnie prowadzi do konfliktowych acz zabawnych spięć z Elą i Jolą. Dzięki niej w salonie pojawił się Oskar.

W najbliższym odcinku

Ukryte zamiary (sezon 3, odc. 107)

Monika, klientka salonu „Bella Ella” zaprasza Jolę (Marta Zgutczyńska) do swojego butiku. Podczas gdy Jola jest w przymierzalni, dochodzi do napadu na sklep. Monika rozpoznaje w napastniku syna swojego sąsiada. Chłopak zostaje złapany przez policję. Monikę, która jest w trakcie rozwodu i sama wychowuje dziesięcioletniego Jaśka, nachodzi ojciec aresztowanego chłopaka. Prosi, aby wycofała oskarżenia. Robi się nieprzyjemny i zaczyna grozić kobiecie. Co więcej, Monika jest w otwartym konflikcie z teściową i mężem, którzy grożą jej odebraniem syna. Pewnego dnia Jasiek nie wraca ze szkoły, a Monika wpada w panikę - obawia się, że został porwany Kto stoi za zniknięciem chłopca? Tymczasem w warsztacie, Bronek i Dawid (Roman Szczeblewski, Patryk Janas) mają wrażenie, że ktoś robi sobie z nich żarty. Klienci dzwonią z pytaniami o rzekomo pracującego tu Artura. Sprawa robi się jeszcze dziwniejsza, gdy do warsztatu przyjeżdża żona „pracownika-widmo”. Jak zakończy się ta intryga? Z kolei Elę (Katarzyna Taracińska-Badura) do ostateczności doprowadzają ciągłe kłótnie z mężem i córką. Czy tym razem przekroczyli granice, a może to Ela nie potrafi odnaleźć się w nowej rzeczywistości?

Piekarnia (sezon 3, odc. 108)

Wacław jest właścicielem rodzinnej piekarni, którą obiecał zapisać swojemu synowi Markowi. Nieoczekiwanie, piekarnią zainteresowała się także młodsza córka Wacława, Ala. Ku zdziwieniu Wacława, Ala doskonale radzi sobie z obowiązkami w pracy i zyskuje dużą sympatię klientów. Kiedy Wacław postanawia podzielić udziały piekarni po równo, Marek nie godzi się z tą decyzją i między rodzeństwem wybucha konflikt. Jak potoczą się losy rodziny i losy piekarni? Jaką rolę odegrają mechanicy w tej rodzinnej historii? Tymczasem Oskar jest świadkiem pobicia na tle homofobicznym. Ratuje z opresji 25-letniego Pawła i udziela mu wsparcia. Między mężczyznami zawiązuje się nić porozumienia, którą ciocia Jadwiga (Teresa Gałczyńska) odczytuje jako zalążek uczucia. Czy podejrzenia Jadwigi są trafne? Jaką rolę w życiu Pawła odegra Oskar? W życiu Eli (Katarzyna Taracińska-Badura) nie dzieje się najlepiej. Jej małżeństwo z Ryskiem (Ireneusz Dydliński) jest w trakcie rozpadu, a jej relacja z Dariuszem (Dariusz Kordek) także wisi na włosku. Zrozpaczoną matkę pociesza Mirella (Marlena Burian), która sama ma sporo swoich problemów. Dziewczyna po raz kolejny pojawia się w życiu Dawida (Patryk Janas) i Ewy pod pozorem korepetycji z chemii. Czy obecność Mirelli zakłóci porządek w związku mechanika i lekarki? I najważniejsze… czy Mierella wreszcie wygra długą i ciężką batalię z nauką chemii?

Jesienne wzgórze (sezon 3, odc. 109)

75-letnia Wanda Wrzoskiewicz, pensjonariuszka domu seniora, twierdzi, że znęca się nad nią jedna z opiekunek. Jola (Marta Zgutczyńska) angażuje się w pomoc staruszce, odkrywając, co naprawdę dzieje się w domu opieki. Tymczasem w warsztacie pojawia się 60-letni Bogumił, który wybiera się na zlot Miłośników Syren i Warszaw i dlatego chce odrestaurować swoją syrenkę. Niestety, jego największy konkurent stara się mu w tym przeszkodzić. Mechanicy angażują się w pomoc Bogumiłowi. Przy okazji okazuje się, że to dawny narzeczony ciotki Jadwigi (Teresa Gałczyńska). Czy między tą dwójką odrodzi się uczucie?

Niebezpieczna zabawa (sezon 3, odc. 110)

Tomek, Adrian i Bartek są maturzystami prowadzącymi kanał z filmami ekstremalnymi. Pijani chłopcy decydują się na nagranie bójki w lesie. Następnego dnia rano skacowany Tomek przywozi samochód ojczyma do warsztatu, a w miejscu, w którym chłopcy nagrywali film, zostaje znalezione ciało ich koleżanki, Marysi. Okazuje się, że chłopcy niewiele pamiętają z poprzedniej nocy i zaczynają oskarżać siebie nawzajem o śmierć dziewczyny. W sprawę angażuje się też ojczym Tomka, Jarek, który przychodzi do warsztatu obejrzeć swój samochód. Kto tak naprawdę zabił Marysię? W salonie fryzjerskim “Bella Ella” pojawia się ładna i delikatna doradczyni kredytowa, Maja. Jadwiga (Teresa Gałczyńska) za wszelką cenę próbuje umówić Oskara z dziewczyną, choć ten zaznacza, że Maja nie jest w jego typie. Czy Jadwidze uda się nakłonić Oskara na randkę? Zosia podejrzewa, że może być w ciąży. Jola (Marta Zgutczyńska) rozmawia z Sebą i Zosią o świadomym rodzicielstwie.

Miłosne porachunki (sezon 3, odc. 111)

Maria Jaworska odwiedza salon „Bella Ella”, by przygotować się do szalonej randki z młodszym mężczyzną. Swoim zachowaniem zaskakuje Jolę i Jadwigę (Marta Zgutczyńska, Teresa Gałczyńska), które znają swoją stałą klientkę jako szczęśliwą mężatkę, szykującą się do „srebrnych godów”. Jak zakończy się ta historia? Do warsztatu „Majewski i Wrzosek” przyjeżdża samochód hodowcy jadowitych pająków. Jeden z nich – wałęsak - ucieka i ukrywa się w warsztacie, budząc strach Bronka i Dawida (Roman Szczeblewski, Patryk Janas). Tymczasem Bożena (Marta Klubowicz) zdecydowała się zapłacić okup gangsterom.

Ojciec i syn (sezon 3, odc. 112)

Do warsztatu „Majewski i Wrzosek” przyjeżdża dwudziestojednoletni Paweł, który twierdzi, że wjechał w płot, ścigając się z kolegami. Uwagę mechaników zwraca drogie auto Pawła oraz jego agresywne zachowanie. W trakcie naprawy mechanicy odkrywają, że auto najprawdopodobniej brało udział w wypadku, w którym potrącona została młoda kobieta, a sprawca zbiegł. Ela i Wojtek (Katarzyna Taracińska-Badura, Marek Krupski) odkrywają również, że Basia, matka Pawła, jest ofiarą przemocy domowej. Do kogo tak naprawdę należy auto? Co łączy Pawła z potrąconą dziewczyną? Czy Paweł posłucha dobrych rad Wojtka i zrobi porządek ze swoim życiem? W salonie „Bella Ella” Oskar (Artur Jasiński) cieszy się coraz większym wzięciem klientów. Jednak jego mroczna przeszłość nie daje o sobie zapomnieć: w salonie zjawia się Mefisto, znajomy z dawnych lat. Fryzjerki zaczynają zastanawiać się, kim tak naprawdę jest Oskar. Czy pozwolą mu nadal pracować w salonie? Tymczasem Rysiek (Ireneusz Dydliński) prosi Elę, aby wyprawiła mu huczne przyjęcie urodzinowe, na co ona nie chce się zgodzić. Mirella (Marlena Burian) jest zła na matkę i wypomina jej w kłótni romans z Witterem (Dariusz Kordek). Czy Ela zgodzi się wyprawić urodziny Ryśkowi? Czy Rysiek dowie się o romansie żony?

Koniec świata (sezon 3, odc. 113)

W warsztacie „Majewski i Wrzosek” trwają przygotowania do urodzin Ryśka (Ireneusz Dydliński). Chociaż Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) uważa, że lepiej byłoby zorganizować przyjęcie w jakimś lokalu, Rysiek upiera się, że chce świętować w warsztacie. Bronek i Dawid (Roman Szczeblewski, Patryk Janas) w drodze do pracy myślami są już na imprezie. Jednak wydarza się coś bardzo niepokojącego – mechanicy spotykają 17-latkę przykutą kajdankami do drzewa! Dziewczyna okłamuje mężczyzn, że jest pełnoletnia i nie zgadza się na zawiadomienie policji. Tymczasem do „Bella Ella” zaniepokojona matka przyprowadza 13-latkę, która w domu obcięła sobie sama swoje długie, piękne włosy. Powody, dla których to zrobiła, zaskoczą zarówno jej matkę jak i fryzjerki. Wkrótce okaże się, że obie dziewczyny się znają. Co stoi za ich dziwnym zachowaniem? Czy sprawa znajdzie swój szczęśliwy finał?

Pępowina (sezon 3, odc. 114)

Szymon w tajemnicy przed dominującą, toksyczną matką Ingą spotyka się z Moniką. Kiedy okazuje się, że dziewczyna jest w ciąży, postanawia przedstawić ją matce – chłopak zamierza ożenić się z nią i zostać ojcem. Inga jednak nie zamierza pozwolić odejść z domu ukochanemu synowi, nad którym wydaje się mieć pełną kontrolę. W międzyczasie w życiu Szymona pojawia się Henryk – dawno nie widziany ojciec, który wrócił z zagranicy. Czy powrót ojca pomoże Szymonowi usamodzielnić się i przeciąć łączącą go z matką pępowinę? Zafascynowana nowo poznanym mistrzem feng-shui, Mariem Yamasakim, Jadwiga (Teresa Gałczyńska) przyprowadza go do salonu i urządza tam nowe porządki, wprowadzając ład i harmonię. Jola (Marta Zgutczyńska) jest zachwycona, jednak Ela podchodzi do sprawy sceptycznie i postanawia prześwietlić tajemniczego mężczyznę. Czy rzeczywiście Mario ma czyste intencje? Bożena (Marta Klubowicz) przeprowadza się do nowego mieszkania i zaprasza do wolnego pokoju Wojtka (Marek Krupski) – ten jednak odmawia, twierdząc, że dobrze mu się mieszka w warsztacie, i dzięki temu ma na oku wszystkich pracowników. Kiedy Bożena zauważa Violę (Magdalena Modra-Krupska), która niedawno wróciła do pracy w warsztacie, sugeruje Wojtkowi, że pewnie chodzi właśnie o tego konkretnego pracownika – czym zawstydza syna. Czy rzeczywiście obecność Violi nie będzie miała żadnego wpływu na Wojtka, czy też postanowi on skorzystać z propozycji mieszkania u matki?

Odc. 115

W warsztacie „Majewski i Wrzosek” zjawia się Henryk, znajomy Bronka (Roman Szczeblewski) z lat młodości. Mechanik miło go wspomina, opowiada Dawidowi (Patryk Janas), że to przedsiębiorca, zaradny i uczciwy człowiek. Opowiada też, że poślubił piękną kobietę, której wszyscy koledzy mu zazdrościli. Wszystko w życiu mu się udało, chociaż podobno z synem miał problemy wychowawcze. Dawid zauważa na ustach Henryka ślady szminki, co też nie uchodzi uwadze Bronka. Jeszcze dziwniejsze wydaje im się wyciągnięcie z rury wydechowej jego auta, chusteczek cyrkowych z biżuterią. Henryk unika tłumaczenia się Bronkowi. Jednak mechanik zawożąc Elę (Katarzyna Taracińska-Badura)do klientki na czesanie, zauważa Henryka w nietypowym przebraniu. Bronek angażuje się w problemy dawnego kolegi Czy na pewno dobrze robi? Z pewnością o słuszności swoich działań przekonana jest Jadwiga (Teresa Gałczyńska), która rozlicza Oskara (Artur Jasiński) z każdego spóźnienia. Komentuje jego brak zaangażowania i lekceważenie obowiązków w salonie. Jola (Marta Zgutczyńska) jest coraz bardziej zaniepokojona, zwłaszcza, gdy Oskar przychodzi do salonu z śladami pobicia, tłumacząc się wypadkiem rowerowym.

Odc. 116

Do warsztatu „Majewski i Wrzosek” przyjeżdżają Piotr i Maja. Dziewczyna jest w zaawansowanej ciąży. Kiedy w warsztacie po odbiór auta pojawia się inna kobieta, również w zaawansowanej ciąży, która twierdzi, że jest żoną Piotra, mechanicy są przekonani, że to bigamista. Prawda okazuje się jednak zupełnie inna… Tymczasem Jadwiga (Teresa Gałczyńska) postanawia udowodnić, że Oskar (Artur Jasiński) to seryjny morderca – nożownik z Mokotowa. Czy podejrzenia Jadwigi okaza się słuszne?

Odc. 117

Czterdziestoletni Adam jest ustatkowanym, zamożnym mężczyzną. Wraz z żoną bezskutecznie starają się o dziecko. Jak wielkie muszą czuć zdziwienie, gdy w ich życiu pojawia się dwudziestolatka, twierdząc, że Adam jest jej ojcem. Co więcej, przedstawia na to dowody. Sceptyczny początkowo Adam, bardzo szybko przekonuje się do córki i traci dla niej głowę. Marta nie do końca ufa świeżo upieczonej córce i za namową fryzjerek z „Bella Ella” rozpoczyna prywatne śledztwo. Jaki będzie jego finał? Tymczasem 70-letnia Władysława zleca mechanikom z warsztatu „Majewski i Wrzosek” stuningowanie swojego Garbusa. Wraz z przyjaciółmi planuje wziąć udział w wyścigu seniorów, który ma swój finał nad morzem. Niepokój mechaników wzbudza wysoka kwota wpisowego, jaką seniorzy mają wpłacić organizatorowi wyścigu. Bronek (Roman Szczeblewski) postanawia zbadać sprawę. Jaki będzie wynik tego dochodzenia i co najważniejsze - czy seniorzy dotrą nad morze? Dawid (Patryk Janas) znowu jest między młotem a kowadłem. Mirella (Marlena Burian) bardzo liczy na pomoc Ewy w przygotowaniach do matury z chemii, z kolei Ewa ma już dość swojej uczennicy i nie wierzy ani w jej dobre intencje, ani w powodzenie na egzaminach. Jak w tym wszystkim odnajdzie się Dawid?

Odc. 118

W warsztacie „Majewski i Wrzosek” pojawia się klientka Anita. Dzwoni do niej ojciec, jednak dziewczyna nie chce z nim rozmawiać. Wracając do domu Anita oddzwania, ale jej ojciec popełnia samobójstwo. Anita traci panowanie nad kierownicą. Z wypadku ratuje ją tajemniczy wybawiciel Kornel. Po pogrzebie do załamanej Anity zgłasza się Kornel z informacjami od jej świętej pamięci ojca. Do salonu „Bella Ella” przychodzi pewna siebie i zadbana rozwódka. Fryzjerki ledwo poznają w niej swoją dawną koleżankę, Marzenę. Chwilę potem w salonie pojawia się Marcin, który podaje się za nieśmiałego sąsiada Marzeny. Mężczyzna prosi fryzjerki o pomoc w organizacji randki z Marzeną. Tymczasem Jola (Marta Zgutczyńska) po rozmowie z Marzeną rozmyśla nad złożeniem pozwu rozwodowego. Viola (Magdalena Modra-Krupska) zabiera Lenę (Mia Krupska) do domu. Niedługo potem Jola widzi, jak ulicą idą roześmiani Wojtek (Marek Krupski) i Viola.

Odc. 119

Do warsztatu „Majewski i Wrzosek” przyjeżdża oldtimerem 28 – letni Marcin. Rodzina Marcina jest znana mechanikom – jego ojciec Józef od ponad 30 lat jest właścicielem niewielkiej fabryki chemicznej. Mężczyzna informuje ze smutkiem, że ojciec chce sprzedać oldtimera. Mechanicy nie dowierzają – Józef był zakochany w tym aucie! Marcin też nie jest zadowolony, ale musi spełnić prośbę ojca, który ma zaległości w opłatach za prąd i gaz. Nagle Marcin dość mocno kaszle. Mówi, że dopadła go jakaś grypa, jednak wkrótce okazuje się, że chorują niemal wszyscy związani z fabryką. Czy to jakiś groźny wirus? Czy niebezpieczeństwo grozi także mechanikom, którzy mieli kontakt z Marcinem? Tymczasem Dariusz Witter i Wojtek (Dariusz Kordek i Marek Krupski) spotykają się na męskich zwierzeniach miłosnych zakrapianych alkoholem. Co z tego wyniknie i jak panowie poradzą sobie z burzą uczuciową? Jakby tego było mało, w domu Wittera pojawia się niespodziewany gość…

Odc. 120

W salonie „Bella Ella” pojawia się młoda dziewczyna Pola. Mówi, że właśnie skończyła technikum kosmetyczne i chce zatrudnić się jako manicurzystka. Krótko po zatrudnieniu dziewczyny, okazuje się, że w wielu sprawach okłamała fryzjerki. Kiedy jednak Jola i Ela (Marta Zgutczyńska i Katarzyna Taracińska-Badura) dowiadują się prawdy o Poli, postanawiają jej pomóc. Tymczasem w warsztacie „Majewski i Wrzosek” pojawia się drifter Kuba, stary znajomy Dawida (Patryk Janas). Uszkodził samochód podczas pokazów. Chwilę później przyjeżdża policja poszukująca driftera - sprawcy śmiertelnego potrącenia. Na ich widok Kuba ucieka. Dlaczego? Czy kolega Dawida okaże się przestępcą? Ela spotyka w domu Dariusza Wittera (Dariusz Kordek) jego byłą żonę Annę. Jak zakończy się ta niezręczna sytuacja?

Opis

Trzeci sezon  serialu „Rodzinny interes” opowiadającego o perypetiach pracowników i klientów salonu fryzjerskiego oraz warsztatu samochodowego. Bliskie widzom historie pisane przez życie – zabawne, zaskakujące, a nawet kryminalne! W nowych odcinkach poznamy m.in. tancerki samby, tajemnicę przerażającej „wampirzycy” czy pana młodego, który zniknął po swoim wieczorze kawalerskim. W warsztacie tradycyjnie pojawią się wspaniałe pojazdy jak: Syrenka, Tesla, czy kabriolety. Z kolei w salonie fryzjerskim pracę rozpocznie Oskar (Artur Jasiński), którego nie do końca zaakceptuje ciotka Jadwiga (Teresa Gałczyńska). Powrócą ulubieni bohaterowie, których grają m.in. Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Klubowicz, Marek Krupski, Dariusz Kordek, Roman Szczeblewski i Patryk Janas. W tym sezonie w rolach gościnnych zobaczymy m.in. Antka Smykiewicza i Patrycję Runo. Poczuj te emocje!

Aktualności

Gry

Gra ri - karty

Gra Rodzinny Interes - kogo widzisz w lustrze

Gra rodzinny interes - kogo widzisz w lustrze?

Najlepsze wyniki
1Maks261
2Julia138
3Olka117
4Dora100
5Julciamcz93
6Ewcix79
7marta78
8Dora70
9Julia 12353
10Saga09048