Rodzinny interes

Trzeci sezon serialu „Rodzinny interes” opowiadającego o perypetiach pracowników i klientów salonu fryzjerskiego oraz warsztatu samochodowego. Bliskie widzom historie pisane przez życie – zabawne, zaskakujące, a nawet kryminalne! Poczuj te emocje!

Oglądaj w

TV Puls
 • Cukiernia (odc. 100, sezon 3)
  wczoraj, 17 stycznia, 5:00N12 45 min.
 • Cukiernia (odc. 100, sezon 3)
  dzisiaj, 18 stycznia, 16:00N12 45 min.
 • Wspólnik (odc. 101, sezon 3)
  dzisiaj, 18 stycznia, 17:00N12 45 min.
PULS2
 • Impreza (odc. 97, sezon 3)
  wczoraj, 17 stycznia, 1:30N12 45 min.
 • Na bogato (odc. 98, sezon 3)
  wczoraj, 17 stycznia, 2:25N12 45 min.
 • Psychofanka (odc. 99, sezon 3)
  wczoraj, 17 stycznia, 3:10N12 45 min.

Oglądaj online

Postaci

JOLA MAJEWSKA

JOLA MAJEWSKA

Żona Wojtka, matka Sebastiana 

Wspólniczka i przeciwieństwo Eli. Bardzo dobra fryzjerka, ale przez swój brak zorganizowania drażni Elżbietę. Na tym polu dochodzi do częstych mini konfliktów między kobietami. Wyrozumiała i ciepła, ułożyła sobie relacje z ciotką Jadwigą oraz teściową Bożeną. W drugim sezonie jak grom z jasnego nieba spadła na nią wiadomość o romansie Wojtka. Czy sezon trzeci przyniesie jej ukojenie a ona  rozpocznie swoje życie na nowo?

WOJCIECH MAJEWSKI

WOJCIECH MAJEWSKI

Mąż Joli i ojciec Sebastiana 

Współwłaściciel warsztatu samochodowego. Urokliwy, temperamentny, czasem porywczy. Podoba się kobietom. W drugim sezonie odnalazł swoją rodzinę - wpierw ciotkę a potem matkę Bożenę. Zaangażował się w płomienny  romans z księgową Violą. Jak  potoczą się dalej jego losy? Czy wybierze Jolę  czy Violę?

ELA WRZOSEK

ELA WRZOSEK

Żona Ryszarda, matka Mirelki 

Razem z przyjaciółką Jolą prowadzi salon kosmetyczny „Bella Ella”, którego nazwa pochodzi od jej imienia. W salonie pomaga też ciotka Jadwiga, która lubi się wtrącać i "wszystko wie lepiej", co często prowadzi do zabawnych sytuacji. W nowym sezonie w życiu Eli i jej przyjaciółki  pojawi się  tajemniczy Oskar... Prywatnie Ela boryka się z małżeńskimi zawirowaniami, jej serce nie jest obojętne na szwagra Darka. Jak zakończy się ta relacja? 

 

MIRELLA WRZOSEK

MIRELLA WRZOSEK

Mirella Wrzosek


Jedyna córka Ryszarda i Eli. Zawsze miała bardzo dobrą relację z ojcem, któremu zwierzała się z problemów - przed nią wielkie wyzwanie, jakim jest jego choroba . Po miłosnych zawirowaniach wciąż szuka "tego Jedynego". Czy uda jej się ponownie zwrócić na siebie uwagę Dawidka? ​

DARIUSZ WITTER

DARIUSZ WITTER

Popularny aktor

Celebryta o dobrym sercu, nie brak mu fantazji i splendoru. Okazał się zaginionym bratem Ryśka. Kocha dobre i drogie samochody. Często pojawia się w warsztacie „Majewski i Wrzosek”, gdzie zaangażował się w prace przy oldtimerach. Łączy go niejednoznaczna relacja ze szwagierką Elą.

SEBASTIAN MAJEWSKI

SEBASTIAN MAJEWSKI

Nastoletni syn Wojtka i Joli.

Przechodzi trudny okres z uwagi na skomplikowaną sytuację pomiędzy swoimi rodzicami. Zakochany w Zosi - jak potoczy się ich relacja w tym sezonie?

VIOLETTA ZAJĄCZKOWSKA

VIOLETTA ZAJĄCZKOWSKA

Księgowa warsztatu samochodowego

Bardzo atrakcyjna, przesadnie eksponuje swoją kobiecość. Drapieżna z wyglądu, zawsze wyzywająco ubrana i umalowana. Lubi robić wrażenie na mężczyznach - to daje jej poczucie pewności siebie. W rzeczywistości życie jej nie szczędziło. Samotnie wychowuje nastoletnią Lenę. Czy otrząśnie się po dramatycznych wydarzeniach z końca drugiego sezonu? Czy starczy jej sił na to, aby walczyć o uczucia Wojtka? 

OSKAR

OSKAR

Nowy pracownik "Bella Ella"

Przystojniak z tajemniczą przeszłością. Do salonu ściągnęła go Jadwiga, choć potem szybko zaczęła żałować swojej decyzji i rozpoczęła prywatne śledztwo na temat Oskara. Czego się o nim dowiemy? 

RYSZARD WRZOSEK

RYSZARD WRZOSEK

mąż Eli, ojciec Mirelki 

 Od zawsze marzył o pełnej i prawdziwej rodzinie. Od najmłodszych lat opiekuńczy w stosunku do innych - owocem tej postawy jest przyjaźń z Wojtkiem. Razem z nim prowadzi warsztat samochodowy „Majewski i Wrzosek”. W drugim sezonie przytrafił mu się poważny wypadek samochodowy. Czy Rysiek wyjdzie z niego cało? 

BRONISŁAW

BRONISŁAW "BRONEK" MAJCHEREK

Mechanik z  warsztatu „Majewski i Wrzosek”

Oddany swoim szefom, jest jak członek rodziny. Ma bardzo dobrą relację z młodszym mechanikiem, Dawidem. Znany ze swoich śmiesznych powiedzonek, np.: „gdzie kucharek 6, tam 007 zgłoś się”, „tym chata bogata, co ukradnie tata”, „na pochyłe drzewo to Salomon nie naleje”. Wdowiec, często wspomina swoją żonę Halinę. Zaprzyjaźnił się z Justyną, matką Dawida. Czy ta relacja ma szansę rozwinąć się w coś więcej?

DAWID

DAWID "DAWIDEK" RĄCZKA

Młodszy mechanik  

Jeszcze się uczy pod okiem Bronka, częściej asystuje przy naprawach niż dostaje coś samodzielnego. Wesoły i pogodny. Atrakcyjny, dobrze zbudowany, ma duże powodzenie u płci przeciwnej. Lubi się zabawić, ale nie wykorzystuje dziewczyn. Wciąż czeka na prawdziwą miłość - czy okaże się nią doktor Ewa? 

CIOTKA JADWIGA

CIOTKA JADWIGA

Siostra matki Wojtka

Kiedyś nie lubiły się z Jolą, zresztą gdy znienacka pojawiła sie w życiu Joli i Wojtka, sporo w nim namieszała. Odkąd wyjaśniła sobie z rodziną wszelkie nieporozumienia, stała się mile widzianym, choć wciąż kontrowersyjnym, członkiem rodziny. Uwielbia wprowadzać swoje rządy w salonie "Bella Ella" co niejednokrotnie prowadzi do konfliktowych acz zabawnych spięć z Elą i Jolą. Dzięki niej w salonie pojawił się Oskar.

W najbliższym odcinku

Wampirzyca (sezon 3, odc. 96)

W okolicy warsztatu pojawia się nocami przerażająca zjawa! Spotyka ją Bronek (Roman Szczeblewski), Ela (Katarzyna Taracińska-Badura), mówią o niej okoliczni mieszkańcy. Okazuje się, że do pobliskiej wsi wprowadziły się dwie kobiety, które sąsiedzi oskarżają o to, że są mają kontakt z nieczystymi siłami a nawet, że same są wampirzycami! Rzeczywiście, we wsi dzieją się rzeczy, które mogą przerażać ludzi… Ogólnej histerii nie ulega tylko Dawid (Patryk Janas). Czy młody mechanik ma rację? Tymczasem w salonie fryzjerskim pojawia się młody motocyklista, który chce sobie przystrzyc brodę. W „Bella Ella” jest sama Jadwiga (Teresa Gałczyńska), która uznaje, że usługi barberskie są jak najbardziej w zasięgu jej możliwości. Doprowadza to do fatalnych dla fryzjerek wydarzeń. Czy Jadwiga upora się z tą sytuacją i wygra z gangiem groźnych motocyklistów niezadowolonych z efektów jej pracy?

Impreza (sezon 3, odc. 97)

Witter (Dariusz Kordek) przyprowadza do warsztatu Antka Smykiewicza, znanego piosenkarza i aktora, który ma się przyuczyć do nowej roli w serialu. Mechanicy są poruszeni: Antek Smykiewicz to prawdziwa gwiazda. Bronek (Roman Szczeblewski), który początkowo jest nastawiony do niego sceptycznie, przekonuje się, że chłopak ma prawdziwą smykałkę do aut. Niestety, w warsztacie dochodzi do licznych incydentów z udziałem fanek Antka, które skutecznie komplikują prace w warsztacie. Wyjątkiem jest osiemnastoletnia Julka, której pojawienie się nieźle zamiesza w życiu młodego aktora. Kiedy Julka i Antek postanawiają urządzić imprezę, nie spodziewają się jej zaskakującego finału. Czy Julka przekona się, kto jest jej prawdziwym przyjacielem? Jak skończy się jej znajomość z Antkiem? Tymczasem do warsztatu przychodzi Jadwiga (Teresa Gałczyńska), zafascynowana w równym stopniu Antkiem, jak i nową aplikacją: Piktokiem. Jak na Jadwigę zareaguje zmęczony fankami Antek? Lena (Mia Krupska) zastaje matkę nieprzytomną w łóżku, z pustym opakowaniem po tabletkach nasennych… Czy Viola (Magdalena Modra-Krupska) wybudzi się?

Na bogato (sezon 3, odc. 98)

Początkujący raper Patryk, chcąc zaimponować nowopoznanej dziewczynie Poli, pożycza od starszego kolegi, Blachy, efektowne auto. Niestety, daje się jej przejechać i dziewczyna zarysowuje samochód. Wściekły Blacha każe Patrykowi odpracować usterkę, zmuszając go do handlu trawką i wciągając chłopaka w swoją grę. Czy Patrykowi, który w przeszłości miał już kłopoty z prawem, uda się wyplątać z tarapatów i czy jego znajomość z Polą ma przyszłość? Tymczasem w salonie fryzjerskim trafia się dziwny klient – cierpiący na rzadką przypadłość Przemo, kolega Sebastiana (Kamil Gut) z dawnych lat. Kiedy Oskarowi (Artur Jasiński), mimo początkowych trudności, udaje się spełnić życzenie Przema, Sebastian jest pod dużym wrażeniem i postanawia lepiej poznać nowego barbera. Jola (Marta Zgutczyńska) postanawia pozytywnie podejść do rozpadu swojego małżeństwa z Wojtkiem (Marek Krupski). Wojtek prosi Jolę o ostatnią przysługę – czy Bożena (Marta Klubowicz), która wyniosła się z Mazur, może spędzić u nich jeszcze kilka dni? Jola zgadza się – nie przewiduje jednak, jaką reakcję wywoła u Jadwigi (Teresa Gałczyńska) i Sebastiana pojawienie się kolejnego domownika.

Psychofanka (sezon 3, odc. 99)

Do salonu fryzjerskiego „Bella Ella” przychodzi jedenastoletnia Vanessa, która koniecznie chce obciąć na krótko swoje długie włosy. Jola (Marta Zgutczyńska) odmawia jej i prosi, aby przyszła z kimś dorosłym. Okazuje się, że dziewczynka jest znaną dziecięcą vlogerką. Zajmuje się tematyką modnych fryzur i ubrań. Następnego dnia zjawia się w salonie z Barbarą, która zwraca się do niej „córeczko”. Gdy Jola sugeruje inną fryzurę dla Vanessy, kobieta wpada w szał, a przerażona dziewczynka ucieka z salonu. Dzień później okazuje się, że Vanessa zaginęła, a Barbara nie jest jej matką. Policja i skłóceni ze sobą jej rodzice, szukają dziewczynki. Kto stoi za zaginięciem znanej vlogerki? Kim była agresywna kobieta, którą za matkę dziewczynki wzięła fryzjerka? Jola angażuje się w poszukiwania, pomaga jej w tym Oskar (Artur Jasiński). W warsztacie też trwają poszukiwania. Nocą z samochodu klienta zostały skradzione cenne, oryginalne felgi do zabytkowego poloneza. Mężczyzna obwinia o niedopilnowanie Wojtka (Marek Krupski), który usiłuje odnaleźć złodzieja. Odkrycie, kto nim jest szokuje nie tylko Wojtka, ale i samego klienta zabytkowego poloneza. Tymczasem Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) żali się Darkowi Witterowi (Dariusz Kordek) na kłopoty małżeńskie. Czy częste kłótnie z Ryśkiem (Ireneusz Dydliński) zbliżą ją do Darka?

Cukiernia (sezon 3, odc. 100)

33–letnia Ola jest poczytną autorką horrorów. Pisarkę, która przychodzi do salonu fryzjerskiego „Bella Ella” rozpoznaje Oskar (Artur Jasiński). Kobieta zwierza się, że w jej otoczeniu dzieją się dziwne i niebezpieczne rzeczy, wyraźnie inspirowane fabułą jednej z jej książek pt. „Cukiernia”, w której główna bohaterka i jej mąż zostają zabici przez psychofana. Czy pisarka rzeczywiście jest w niebezpieczeństwie? Tymczasem do warsztatu przyjeżdżają zdezelowanym samochodem Irek z Oliwią. Parze bardzo się spieszy, żeby odwiedzić chorą matkę dziewczyny. Czy młodzi ludzie na pewno są w warsztacie tylko po to, żeby naprawić samochód? Do Dawida (Patryk Janas) niespodziewanie przyjeżdża Ewa (Dominika Sell-Kukułka). Tymczasem Justyna wyznaje Bronkowi (Roman Szczeblewski), że w końcu zdecydowała się na rozwód.

Wspólnik (sezon 3, odc. 101)

Marek jest współwłaścicielem firmy przewozowej, która od lat serwisuje samochody w warsztacie „Majewski & Wrzosek”. Mechanicy znają Marka od jak najlepszej strony, dlatego dziwi ich, gdy widzą go, jak im się wydaje, w stanie upojenia alkoholowego. Marek zaprzecza i chce prowadzić samochód. Nalega nawet na badanie alkomatem, który nie wykazuje żadnego stężenia alkoholu. Pozwalają Markowi zabrać samochód, jednak następnego dnia jego wspólnik Adam, informuje mechaników, że Marek spowodował wypadek. Zachowanie Marka jest coraz dziwniejsze, mężczyzna wydaje się często w stanie upojenia alkoholowego, podejmuje nieprzemyślane decyzje, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. To niepokoi nie tylko wspólnika, ale także żonę i matkę Marka. Co jest przyczyną dziwnego zachowania Marka? Tymczasem w salonie fryzjerskim „Bella Ella” jedna z klientek postanawia namówić swojego chłopaka na wizytę u barbera. Początkowo oporny mężczyzna w końcu się zgadza na podcięcie brody i zabieg depilacji woskowej włosów w nosie. Kiedy kipiący testosteronem chłopak rafia na fotel Oskara (Artur Jasiński), zaczyna się poważny dramat. Jak ten niewinny zabieg wpłynie za relację pary? Nad małżeństwem Eli (Katarzyna Taracińska-Badura) i Ryszarda (Ireneusz Dydliński) kłębią się czarne chmury. Elżbieta czuje się coraz bardziej przytłoczona opieką nad sparaliżowanym mężem. Nie umyka to uwadze Ryśka, który popada w rozpacz. Ela próbuje oczyścić atmosferę w małżeństwie, jednak Ryszard nie chce jej opieki, ani jej miłości, twierdząc, że na nią nie zasługuje. W końcu zdradza Eli tajemnicę, która odmieni całe ich życie.

Dług (sezon 3, odc. 102)

Pracownik lokalnego Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej, 40-letni Zbyszek, pojawia się w warsztacie. Krzyczy, że trzeba ratować Grażynkę! Leży w rowie przy ulicy! Bronek (Roman Szczeblewski) rozpoznaje w Zbyszku kuzyna swojej zmarłej żony. Mechanicy biegną na pomoc. Jednak na miejscu spotyka ich spora niespodzianka… Bronek chce pomóc kuzynowi, bo Zbyszek zadłużył się na operację swojej córki, a w dodatku zostaje zwolniony z pracy. Niestety, okazuje się, że Zbyszek nie jest z nim do końca szczery… Tymczasem w salonie dochodzi do kłótni między Jadwigą (Teresa Gałczyńska) a jedną z klientek, której syn – uczeń demokratycznej szkoły - jest nieznośny, w dodatku w ogóle się nie myje. Marta nie życzy sobie dobrych rad na temat jego wychowania. Kilka dni później w salonie pojawia się roztrzęsiony Damian i prosi fryzjerów o pomoc. Jakie problemy ma chłopak? W międzyczasie Jadwiga namawia Sebastiana (Kamil Gut), żeby poszukał w sieci informacji na temat ich barbera, Oskara (Artur Jasiński). Sebastian rozpoczyna prywatne śledztwo… Bożena (Marta Klubowicz) dowiaduje się, że Jadwiga chce wyswatać Oskara z Jolą (Marta Zgutczyńska). Mówi o tym Wojtkowi (Marek Krupski), co rodzi nieprzewidziane konsekwencje…

Gorący turnus (sezon 3, odc. 103)

Do salonu przychodzi Teresa, kuzynka Joli (Marta Zgutczyńska). Przyjechała do sanatorium w poszukiwaniu mężczyzny, w którym zakochała się na jednym z poprzednich turnusów. Kiedy Teresa prosi Jolę o pomoc, ta odkrywa, że mężczyzna ma żonę i dziecko. Jola nie ma jednak serca, aby powiedzieć o tym swojej kuzynce. Czy Teresie uda się odnaleźć wiarołomnego amanta? Czy dojdzie do konfrontacji? Jaką rolę odegra w tym wszystkim Jola? Tymczasem w warsztacie pojawia się Jerzy, właściciel pięknego oldtimera. Mężczyzna zgłasza drobną usterkę, okazuje się jednak, że dodatkowo chce poprosić Dawida i Bronka (Patryk Janas, Roman Szczeblewski) o nielegalną przysługę. Czy mechanicy zdecydują się za „drobną opłatą” popełnić przestępstwo? W międzyczasie Rysiek (Ireneusz Dydliński), który od czasu wypadku porusza się na wózku, przypadkiem znajduje się w bardzo niebezpiecznej, budzącej emocje sytuacji. Jak wpłynie to na jego zdrowie? Czy stan Ryśka się pogorszy? Jaką rolę odegra w tym wszystkim jego córka Mirella (Marlena Burian)?

Bezdomna (sezon 3, odc. 104)

Do salonu „Bella Ella” przychodzi Halina, właścicielka domu weselnego, z siedemnastoletnią córką Tośką, u której fryzjerki, ku przerażeniu matki, odkrywają wszy. Okazuje się, że Tośka od jakiegoś czasu pomaga bezdomnym. Dziewczyna szczególnie zaprzyjaźniła się z Tamarą, rówieśniczką własnej matki. Kiedy Halina odkrywa prawdę, zabrania córce jakichkolwiek kontaktów z nowymi znajomymi i każe córce skupić się na nauce. Tośka buntuje się przeciwko mamie, co prowadzi do lawiny niebezpiecznych zdarzeń i da gorzką lekcję życia naiwnej nastolatce. Czy Halina przekona się do Tamary? Czy Tośka znajdzie wspólny język z Haliną i przekona ją, że mimo wszystko warto pomagać potrzebującym? Tymczasem w warsztacie Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) spotykają młodego chłopaka na wózku inwalidzkim, który marzy o karierze sportowej, jednak nie stać go na dobry wózek. Czy Rysiek pomoże chłopakowi? Rysiek zwierza się Wojtkowi z romansu z Gerdą. Z kolei Mirella (Marlena Burian) ma proroczy sen: już wie, kim chce zostać! Dawid (Patryk Janas) i Ewa (Dominika Sell-Kukułka) podejmują ważną, życiową decyzję. Jak na plany młodych zareaguje Bronek (Roman Szczeblewski)?

Bracia (sezon 3, odc. 105)

Konrad z pomocą swojego brata Antka ściąga z Niemiec rzadkie auto na handel. Chce w ten sposób zebrać pieniądze na operację chorego na serce syna. Auto od razu po przyjeździe psuje się i trafia do warsztatu. Tam mechanicy znajdują ukryty w bagażniku pakunek zawierający poniemieckie pamiątki. Kiedy wściekły Konrad dowiaduje się od brata, że ten w tajemnicy przed nim przemycił pamiątki do Polski, by sprzedać je kolekcjonerom, postanawia zgłosić sprawę na policję. Kiedy do akcji wkracza grupa neofaszystów, sytuacja robi się poważna. Jak Konradowi uda się rozwiązać konfrontację z przestępcami i czy uda mu się zebrać pieniądze na operację chorego syna? W salonie Jolę (Marta Zgutczyńska) codziennie odwiedza zakochany w niej Tomasz. Kiedy mężczyzna robi się namolny, Jadwiga (Teresa Gałczyńska) postanawia wykorzystać Oskara (Artur Jasiński) do pozbycia się natręta.

Tajemniczy chłopak (sezon 3, odc. 106)

Koło warsztatu “Majewski i Wrzosek” kręci się półprzytomny 19–letni Dominik. Mechanicy pomagają mu dojść do siebie i wzywają karetkę. Parę dni później Dawid (Patryk Janas) widzi, jak półnagi Dominik zostaje wyrzucony z samochodu przez tajemniczą kobietę. Sprawę komplikuje konflikt Dominika z ojcem, Michałem, który związał się po rozwodzie z nową partnerką, Iwoną. Czy Michałowi uda się dowiedzieć, co dzieje się z jego synem? Tymczasem w salonie fryzjerskim “Bella Ella” pojawiają się klientki z fałszywymi bonami ze zniżką na usługi. Kto próbuje sabotować salon Joli i Eli (Marta Zgutczyńska, Katarzyna Taracińska-Badura)? Spanikowana Bożena (Marta Klubowicz) zwierza się Wojtkowi (Marek Krupski), że odwiedzili ją gangserzy. Viola (Magdalena Modra-Krupska) prosi Wojtka o pomoc, ponieważ chce zacząć życie od nowa. Tymczasem Seba (Kamil Gut) z Zosią mają trudności w związku, a powodem ich kłótni jest mieszkająca u Majewskich Lena (Mia Krupska).

Ukryte zamiary (sezon 3, odc. 107)

Monika, klientka salonu „Bella Ella” zaprasza Jolę (Marta Zgutczyńska) do swojego butiku. Podczas gdy Jola jest w przymierzalni, dochodzi do napadu na sklep. Monika rozpoznaje w napastniku syna swojego sąsiada. Chłopak zostaje złapany przez policję. Monikę, która jest w trakcie rozwodu i sama wychowuje dziesięcioletniego Jaśka, nachodzi ojciec aresztowanego chłopaka. Prosi, aby wycofała oskarżenia. Robi się nieprzyjemny i zaczyna grozić kobiecie. Co więcej, Monika jest w otwartym konflikcie z teściową i mężem, którzy grożą jej odebraniem syna. Pewnego dnia Jasiek nie wraca ze szkoły, a Monika wpada w panikę - obawia się, że został porwany Kto stoi za zniknięciem chłopca? Tymczasem w warsztacie, Bronek i Dawid (Roman Szczeblewski, Patryk Janas) mają wrażenie, że ktoś robi sobie z nich żarty. Klienci dzwonią z pytaniami o rzekomo pracującego tu Artura. Sprawa robi się jeszcze dziwniejsza, gdy do warsztatu przyjeżdża żona „pracownika-widmo”. Jak zakończy się ta intryga? Z kolei Elę (Katarzyna Taracińska-Badura) do ostateczności doprowadzają ciągłe kłótnie z mężem i córką. Czy tym razem przekroczyli granice, a może to Ela nie potrafi odnaleźć się w nowej rzeczywistości?

Piekarnia (sezon 3, odc. 108)

Wacław jest właścicielem rodzinnej piekarni, którą obiecał zapisać swojemu synowi Markowi. Nieoczekiwanie, piekarnią zainteresowała się także młodsza córka Wacława, Ala. Ku zdziwieniu Wacława, Ala doskonale radzi sobie z obowiązkami w pracy i zyskuje dużą sympatię klientów. Kiedy Wacław postanawia podzielić udziały piekarni po równo, Marek nie godzi się z tą decyzją i między rodzeństwem wybucha konflikt. Jak potoczą się losy rodziny i losy piekarni? Jaką rolę odegrają mechanicy w tej rodzinnej historii? Tymczasem Oskar jest świadkiem pobicia na tle homofobicznym. Ratuje z opresji 25-letniego Pawła i udziela mu wsparcia. Między mężczyznami zawiązuje się nić porozumienia, którą ciocia Jadwiga (Teresa Gałczyńska) odczytuje jako zalążek uczucia. Czy podejrzenia Jadwigi są trafne? Jaką rolę w życiu Pawła odegra Oskar? W życiu Eli (Katarzyna Taracińska-Badura) nie dzieje się najlepiej. Jej małżeństwo z Ryskiem (Ireneusz Dydliński) jest w trakcie rozpadu, a jej relacja z Dariuszem (Dariusz Kordek) także wisi na włosku. Zrozpaczoną matkę pociesza Mirella (Marlena Burian), która sama ma sporo swoich problemów. Dziewczyna po raz kolejny pojawia się w życiu Dawida (Patryk Janas) i Ewy pod pozorem korepetycji z chemii. Czy obecność Mirelli zakłóci porządek w związku mechanika i lekarki? I najważniejsze… czy Mierella wreszcie wygra długą i ciężką batalię z nauką chemii?

Jesienne wzgórze (sezon 3, odc. 109)

75-letnia Wanda Wrzoskiewicz, pensjonariuszka domu seniora, twierdzi, że znęca się nad nią jedna z opiekunek. Jola (Marta Zgutczyńska) angażuje się w pomoc staruszce, odkrywając, co naprawdę dzieje się w domu opieki. Tymczasem w warsztacie pojawia się 60-letni Bogumił, który wybiera się na zlot Miłośników Syren i Warszaw i dlatego chce odrestaurować swoją syrenkę. Niestety, jego największy konkurent stara się mu w tym przeszkodzić. Mechanicy angażują się w pomoc Bogumiłowi. Przy okazji okazuje się, że to dawny narzeczony ciotki Jadwigi (Teresa Gałczyńska). Czy między tą dwójką odrodzi się uczucie?

Niebezpieczna zabawa (sezon 3, odc. 110)

Tomek, Adrian i Bartek są maturzystami prowadzącymi kanał z filmami ekstremalnymi. Pijani chłopcy decydują się na nagranie bójki w lesie. Następnego dnia rano skacowany Tomek przywozi samochód ojczyma do warsztatu, a w miejscu, w którym chłopcy nagrywali film, zostaje znalezione ciało ich koleżanki, Marysi. Okazuje się, że chłopcy niewiele pamiętają z poprzedniej nocy i zaczynają oskarżać siebie nawzajem o śmierć dziewczyny. W sprawę angażuje się też ojczym Tomka, Jarek, który przychodzi do warsztatu obejrzeć swój samochód. Kto tak naprawdę zabił Marysię? W salonie fryzjerskim “Bella Ella” pojawia się ładna i delikatna doradczyni kredytowa, Maja. Jadwiga (Teresa Gałczyńska) za wszelką cenę próbuje umówić Oskara z dziewczyną, choć ten zaznacza, że Maja nie jest w jego typie. Czy Jadwidze uda się nakłonić Oskara na randkę? Zosia podejrzewa, że może być w ciąży. Jola (Marta Zgutczyńska) rozmawia z Sebą i Zosią o świadomym rodzicielstwie.

Opis

Trzeci sezon serialu „Rodzinny interes” opowiadającego o perypetiach pracowników i klientów salonu fryzjerskiego oraz warsztatu samochodowego. Bliskie widzom historie pisane przez życie – zabawne, zaskakujące, a nawet kryminalne! W nowych odcinkach poznamy m.in. tancerki samby, tajemnicę przerażającej „wampirzycy” czy pana młodego, który zniknął po swoim wieczorze kawalerskim. W warsztacie tradycyjnie pojawią się wspaniałe pojazdy jak: Syrenka, Tesla, czy kabriolety. Z kolei w salonie fryzjerskim pracę rozpocznie Oskar (Artur Jasiński), którego nie do końca zaakceptuje ciotka Jadwiga (Teresa Gałczyńska). Powrócą ulubieni bohaterowie, których grają m.in. Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Klubowicz, Marek Krupski, Dariusz Kordek, Roman Szczeblewski i Patryk Janas. W tym sezonie w rolach gościnnych zobaczymy m.in. Antka Smykiewicza i Patrycję Runo. Poczuj te emocje!

Aktualności

Gry

Gra ri - karty

Gra Rodzinny Interes - kogo widzisz w lustrze

Gra rodzinny interes - kogo widzisz w lustrze?

Najlepsze wyniki
1Ania92477
2zbigniew gancarz287
3zbigniew gancarz276
4Maks261
5mr00wa259
6zbigniew gancarz252
7zbigniew gancarz252
8mr00wa248
9mr00wa247
10zbigniew gancarz244