Rodzinny interes

Trzeci sezon serialu „Rodzinny interes” opowiadającego o perypetiach pracowników i klientów salonu fryzjerskiego oraz warsztatu samochodowego. Bliskie widzom historie pisane przez życie – zabawne, zaskakujące, a nawet kryminalne! Poczuj te emocje!

Oglądaj online

Postaci

JOLA MAJEWSKA

JOLA MAJEWSKA

Żona Wojtka, matka Sebastiana 

Wspólniczka i przeciwieństwo Eli. Bardzo dobra fryzjerka, ale przez swój brak zorganizowania drażni Elżbietę. Na tym polu dochodzi do częstych mini konfliktów między kobietami. Wyrozumiała i ciepła, ułożyła sobie relacje z ciotką Jadwigą oraz teściową Bożeną. W drugim sezonie jak grom z jasnego nieba spadła na nią wiadomość o romansie Wojtka. Czy sezon trzeci przyniesie jej ukojenie a ona  rozpocznie swoje życie na nowo?

WOJCIECH MAJEWSKI

WOJCIECH MAJEWSKI

Mąż Joli i ojciec Sebastiana 

Współwłaściciel warsztatu samochodowego. Urokliwy, temperamentny, czasem porywczy. Podoba się kobietom. W drugim sezonie odnalazł swoją rodzinę - wpierw ciotkę a potem matkę Bożenę. Zaangażował się w płomienny  romans z księgową Violą. Jak  potoczą się dalej jego losy? Czy wybierze Jolę  czy Violę?

ELA WRZOSEK

ELA WRZOSEK

Żona Ryszarda, matka Mirelki 

Razem z przyjaciółką Jolą prowadzi salon kosmetyczny „Bella Ella”, którego nazwa pochodzi od jej imienia. W salonie pomaga też ciotka Jadwiga, która lubi się wtrącać i "wszystko wie lepiej", co często prowadzi do zabawnych sytuacji. W nowym sezonie w życiu Eli i jej przyjaciółki  pojawi się  tajemniczy Oskar... Prywatnie Ela boryka się z małżeńskimi zawirowaniami, jej serce nie jest obojętne na szwagra Darka. Jak zakończy się ta relacja? 

 

MIRELLA WRZOSEK

MIRELLA WRZOSEK

Mirella Wrzosek


Jedyna córka Ryszarda i Eli. Zawsze miała bardzo dobrą relację z ojcem, któremu zwierzała się z problemów - przed nią wielkie wyzwanie, jakim jest jego choroba . Po miłosnych zawirowaniach wciąż szuka "tego Jedynego". Czy uda jej się ponownie zwrócić na siebie uwagę Dawidka? ​

DARIUSZ WITTER

DARIUSZ WITTER

Popularny aktor

Celebryta o dobrym sercu, nie brak mu fantazji i splendoru. Okazał się zaginionym bratem Ryśka. Kocha dobre i drogie samochody. Często pojawia się w warsztacie „Majewski i Wrzosek”, gdzie zaangażował się w prace przy oldtimerach. Łączy go niejednoznaczna relacja ze szwagierką Elą.

SEBASTIAN MAJEWSKI

SEBASTIAN MAJEWSKI

Nastoletni syn Wojtka i Joli.

Przechodzi trudny okres z uwagi na skomplikowaną sytuację pomiędzy swoimi rodzicami. Zakochany w Zosi - jak potoczy się ich relacja w tym sezonie?

VIOLETTA ZAJĄCZKOWSKA

VIOLETTA ZAJĄCZKOWSKA

Księgowa warsztatu samochodowego

Bardzo atrakcyjna, przesadnie eksponuje swoją kobiecość. Drapieżna z wyglądu, zawsze wyzywająco ubrana i umalowana. Lubi robić wrażenie na mężczyznach - to daje jej poczucie pewności siebie. W rzeczywistości życie jej nie szczędziło. Samotnie wychowuje nastoletnią Lenę. Czy otrząśnie się po dramatycznych wydarzeniach z końca drugiego sezonu? Czy starczy jej sił na to, aby walczyć o uczucia Wojtka? 

OSKAR

OSKAR

Nowy pracownik "Bella Ella"

Przystojniak z tajemniczą przeszłością. Do salonu ściągnęła go Jadwiga, choć potem szybko zaczęła żałować swojej decyzji i rozpoczęła prywatne śledztwo na temat Oskara. Czego się o nim dowiemy? 

RYSZARD WRZOSEK

RYSZARD WRZOSEK

mąż Eli, ojciec Mirelki 

 Od zawsze marzył o pełnej i prawdziwej rodzinie. Od najmłodszych lat opiekuńczy w stosunku do innych - owocem tej postawy jest przyjaźń z Wojtkiem. Razem z nim prowadzi warsztat samochodowy „Majewski i Wrzosek”. W drugim sezonie przytrafił mu się poważny wypadek samochodowy. Czy Rysiek wyjdzie z niego cało? 

BRONISŁAW

BRONISŁAW "BRONEK" MAJCHEREK

Mechanik z  warsztatu „Majewski i Wrzosek”

Oddany swoim szefom, jest jak członek rodziny. Ma bardzo dobrą relację z młodszym mechanikiem, Dawidem. Znany ze swoich śmiesznych powiedzonek, np.: „gdzie kucharek 6, tam 007 zgłoś się”, „tym chata bogata, co ukradnie tata”, „na pochyłe drzewo to Salomon nie naleje”. Wdowiec, często wspomina swoją żonę Halinę. Zaprzyjaźnił się z Justyną, matką Dawida. Czy ta relacja ma szansę rozwinąć się w coś więcej?

DAWID

DAWID "DAWIDEK" RĄCZKA

Młodszy mechanik  

Jeszcze się uczy pod okiem Bronka, częściej asystuje przy naprawach niż dostaje coś samodzielnego. Wesoły i pogodny. Atrakcyjny, dobrze zbudowany, ma duże powodzenie u płci przeciwnej. Lubi się zabawić, ale nie wykorzystuje dziewczyn. Wciąż czeka na prawdziwą miłość - czy okaże się nią doktor Ewa? 

CIOTKA JADWIGA

CIOTKA JADWIGA

Siostra matki Wojtka

Kiedyś nie lubiły się z Jolą, zresztą gdy znienacka pojawiła sie w życiu Joli i Wojtka, sporo w nim namieszała. Odkąd wyjaśniła sobie z rodziną wszelkie nieporozumienia, stała się mile widzianym, choć wciąż kontrowersyjnym, członkiem rodziny. Uwielbia wprowadzać swoje rządy w salonie "Bella Ella" co niejednokrotnie prowadzi do konfliktowych acz zabawnych spięć z Elą i Jolą. Dzięki niej w salonie pojawił się Oskar.

Opis

Trzeci sezon serialu „Rodzinny interes” opowiadającego o perypetiach pracowników i klientów salonu fryzjerskiego oraz warsztatu samochodowego. Bliskie widzom historie pisane przez życie – zabawne, zaskakujące, a nawet kryminalne! W nowych odcinkach poznamy m.in. tancerki samby, tajemnicę przerażającej „wampirzycy” czy pana młodego, który zniknął po swoim wieczorze kawalerskim. W warsztacie tradycyjnie pojawią się wspaniałe pojazdy jak: Syrenka, Tesla, czy kabriolety. Z kolei w salonie fryzjerskim pracę rozpocznie Oskar (Artur Jasiński), którego nie do końca zaakceptuje ciotka Jadwiga (Teresa Gałczyńska). Powrócą ulubieni bohaterowie, których grają m.in. Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Klubowicz, Marek Krupski, Dariusz Kordek, Roman Szczeblewski i Patryk Janas. W tym sezonie w rolach gościnnych zobaczymy m.in. Antka Smykiewicza i Patrycję Runo. Poczuj te emocje!

Aktualności

Zobacz również

Gry

Gra ri - karty

Gra Rodzinny Interes - kogo widzisz w lustrze

Gra rodzinny interes - kogo widzisz w lustrze?

Najlepsze wyniki
1Ania92477
2mr00wa398
3mr00wa398
4zbigniew gancarz388
5zbigniew gancarz387
6zbigniew gancarz385
7zbigniew gancarz385
8zbigniew gancarz381
9zbigniew gancarz379
10zbigniew gancarz378