Przypadki Cezarego P.

„Przypadki Cezarego P.” to serial komediowy w reżyserii Macieja Ślesickiego z Cezarym Pazurą w roli głównej. Cezary Pazura wciela się w swoje alter ego - Cezarego P.

Oglądaj w

TV Puls
  • Mąż (odc. 12)
    wczoraj, 22 maja, 4:5512 30 min.
  • Wielki film (odc. 13)
    środa, 5 czerwca, 4:1512 30 min.

W najbliższym odcinku

Mąż (odc. 12)

Cezary P. postanawia sfinalizować znajomość z Agatą. W tym celu przybywa do jej mieszkania oferując wino i śniadanie. Agata informuje go, że jej były mąż wychodzi z więzienia. Aktor poznaje więc Romana – męża Agaty. Jest zszokowany, gdy okazuje się, że Roman jest aż takim zakapiorem! Szuka więc sposobu na pozbycie się męża Agaty. Angażuje w to sąsiadów, Łukasza a także Irenę. W efekcie, przy wszystkich przyznaje się do popełnionych błędów i do uczucia, jakim darzy Agatę. Do czego doprowadzi go ta chwila wylewności?

Wielki film (odc. 13)

Cezary P. budzi się z Agatą w łóżku. Niestety, przeszkadzają im elektrycy, którzy wyłączają prąd z powodu braku wpłat za energię. Cezary P. chce rozwiązać problem finansowy. W tym celu zabiera byłej żonie pierścionek zaręczynowy. Okazuje się też, że otrzymuje rolę w wysokobudżetowej produkcji, co wiąże się z wyjazdem na półtora roku do Japonii. Nie wie co powiedzieć Agacie, która rzuca mu się na szyję ze szczęścia, gdyż znalazła w jego kurtce pierścionek zaręczynowy...

Opis

„Przypadki Cezarego P.” to serial komediowy w reżyserii Macieja Ślesickiego z Cezarym Pazurą w roli głównej. Cezary Pazura wciela się w swoje alter ego – Cezarego P. – inspirowane tym, jak postrzegają aktora media plotkarskie. Tytułowy bohater to dawna ikona polskiego kina, która pragnie wrócić na szczyt. Po tym jak traci majątek i wpada w tarapaty Cezary P. musi przeprowadzić się z ekskluzywnego apartamentu do kamienicy na Pradze. Tam zaczyna zupełnie nowe życie: poznaje piękną Agatę (Joanna Orleańska) i jej złośliwego synka oraz dwóch miejscowych pijaczków – Bogusia i Zenka. W powrocie na szczyt Cezaremu P. pomaga szefowa agencji aktorskiej Irena (Małgorzata Rożniatowska), która zmusza go do przyjmowania kompromitujących ról. Głównego bohatera wspiera też Łukasz (Piotr Zelt) – agent i przyjaciel Cezarego P. Za Cezarym P. ciągną się jednak duchy przeszłości – była żona Magda (Marieta Żukowska) oraz nastoletnia córka Kinga (Kamila Kobic), które nie pozwalają mu zapomnieć o dawnym życiu i związanych z nim problemach.