Agent Cody Banks 2: Cel Londyn

Ulubieniec publiczności - Frankie Muniz - powraca! Młody agent będzie musiał odzyskać pewnie wyjątkowe urządzenie... Świetna rozrywka dla widzów w każdym wieku!

Opis

Ulubieniec publiczności - Frankie Muniz - powraca! Młody agent specjalny będzie musiał odzyskać pewnie wyjątkowe urządzenie... Świetna rozrywka dla widzów w każdym wieku! Cody Banks (Frankie Muniz) to pozornie zwyczajny nastolatek. W rzeczywistości prowadzi jednak podwójne życie – kilka lat temu rozpoczął swoją współpracę z CIA w oddziale najmłodszych agentów do zadań specjalnych. Jego pierwsza misja zakończyła się spektakularnym sukcesem, dlatego nadszedł czas na nowe wyzwania! Tym razem okazuje się, że nieuczciwy agent CIA (a także trener Cody'ego) kradnie supertajne urządzenie. Chce je wykorzystać do manipulacji światowych przywódców! Aby temu zapobiec, Cody zostaje wysłany z tajną misją aż za ocean - do Londynu. Udając ucznia elitarnej szkoły muzycznej, nastolatek musi nie tylko powstrzymać zagrożenie i odnaleźć nielojalnego agenta, ale także ukryć swoją prawdziwą tożsamość przed innymi dziećmi! W niebezpiecznym zadaniu pomogą mu najnowocześniejsze gadżety i nowy asystent Derek (Anthony Anderson).

Zobacz również

Wichry namiętnościdzisiaj, 22 września, 1:35

Stany Zjednoczone, początek XX wieku. Pułkownik William Ludlow nie godzi się z tym, jak traktuje się Indian, dlatego też postanawia opuścić wojsko. 

Wichry namiętności

Charlie St. Cloudjutro, 23 września, 1:55

Oparta na światowym bestsellerze wzruszająca opowieść o miłości i nadziei. W rolach głównych Zac Efron oraz laureatka Oscara® Kim Basigner.

Charlie St. Cloud

Asterix i Obelix kontra Cezarczwartek, 24 września, 20:00

„Asterix i Obelix kontra Cezar” to filmowa ekranizacja słynnego francuskiego komiksu o najsłynniejszych Galach w historii ludzkości. 

Asterix i Obelix kontra Cezar