Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: source w ramowka_api_getVideo_newPlayPuls() (linia 58 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/ramowka/ramowka_api/ramowka_api.module).
  • Notice: Undefined index: screenshot w ramowka_api_getVideo_newPlayPuls() (linia 59 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/ramowka/ramowka_api/ramowka_api.module).

O filmie

2019, reż.Luc Besson
Wyst. Cillian Murphy, Helen Mirren, Luke Evans, Sasha Luss

Jest równie piękna, co śmiertelnie niebezpieczna. Poznaj Annę – bohaterkę najnowszego filmu mistrza kina akcji, Luca Bessona. W roli tytułowej Sasha Luss, a partnerują jej Helen Mirren i Cillian Murphy.
Anna (Sasha Luss) to młoda, piękna dziewczyna, której z powodzeniem realizuje się w świecie mody i odnosi spektakularne sukcesy. W błyskawicznym czasie z mało znanej modelki z Moskwy wkroczyła na salony i dołączyła do elity. Pewnego dnia przypadkowo pojawiła się w hotelu pewnej bardzo tajemniczej i niebezpiecznej osoby. Modelka została pojmana przez służby specjalne, ale przestraszona nie potrafiła powiedzieć nic konkretnego o tej sprawie. Wkrótce Anna wychodzi na wolność i zaczyna przygotowywać się do nowych zadań. Pod przykrywką pięknej, lecz kruchej piękności ukrywa się najniebezpieczniejsza morderczyni na świecie.