Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: source w ramowka_api_getVideo_newPlayPuls() (linia 58 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/ramowka/ramowka_api/ramowka_api.module).
  • Notice: Undefined index: screenshot w ramowka_api_getVideo_newPlayPuls() (linia 59 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/ramowka/ramowka_api/ramowka_api.module).

O filmie

2016, reż.Jon M. Chu
Wyst. Daniel Radcliffe, Dave Franco, Jay Chou, Jesse Eisenberg, Lizzy Caplan, Mark Ruffalo, Michael Caine, Morgan Freeman, Sanaa Lathan, Woody Harrelson

Woody Harrelson, Jesse Eisenberg i Dave Franco powracają jako najzdolniejsi iluzjoniści na świecie! Jakie triki tym razem przygotowali? Zasiądź wygodnie w fotelu i daj się porwać niezwykłym sztuczkom!
Po tym, gdy „Czterem Jeźdźcom” udało się osiągnąć spektakularny sukces i przechytrzyć FBI, grupa iluzjonistów popada w niezłe tarapaty i jest zmuszona pozostać w ukryciu. Rok później ich dawny rywal doprowadza do skandalu podczas finału Super Bowl, a cała wina spada na grupę iluzjonistów. Daniel Atlas (Jesse Eisenberg), Merritt McKinney (Woody Harrelson), Jack Wilder (Dave Franco) oraz Henley Reeves (Isla Fisher) muszą wyjść z ukrycia, aby udowodnić swoją niewinność i odzyskać popularność wśród widzów. Ich jedyną nadzieją jest wykonanie ostatniego, bezprecedensowego wyczynu, aby oczyścić swoje imiona i ujawnić, kto tak naprawdę doprowadził do katastrofy.