Mechanik: Konfrontacja

Arthur Bishop to najlepszy eliminator na świecie. Mężczyzna postanawia jednak zaprzestać dalszej kariery. Bishop musi wrócić do gry, kiedy jego miłość zostaje uprowadzona.

Oglądaj w

TV Puls
  • Mechanik: Konfrontacja
    jutro, 29 lutego, 22:1516 90 min.

Opis

Arthur Bishop (Jason Statham) od zawsze specjalizował się w sprawach, które wymagały niezwykłych umiejętności. Znany jest jako najlepszy eliminator na świecie. Pewnego dnia mężczyzna postanawia jednak zaprzestać dalszej kariery. Chce w końcu prowadzić spokojne życie u boku ukochanej kobiety. Niestety, w działalności, w której się specjalizuje nikt nie przewidział wcześniejszych emerytur, więc nie jest to takie łatwe. Niespodziewaine Bishop musi wrócić do gry, kiedy jego miłość zostaje uprowadzona.

Mechanik: Konfrontacja to gwiazdorska obsada, zaskakująca akcja i wielkie emocje! Nie możecie go przegapić!

Zobacz również

Kobiety mafiidzisiaj, 28 lutego, 22:00

Funkcjonariuszka Bela zostaje wyrzucona z policji. Dostaje jednak propozycję „nie do odrzucenia” od ABW. Bela przechodzi szkolenie i zaczyna pracę pod przykrywką.

Kobiety mafii

Patrolniedziela, 1 marca, 22:00

Dokonania ratownika morskiego Bena Randalla owiane są wieloma legendami. Każdy, kto go zna może powiedzieć o nim bardzo dużo dobrych rzeczy. 

Patrol

Parkerjutro, 29 lutego, 20:00

Parker to profesjonalny złodziej. Jest zawsze świetnie przygotowany. Nigdy nie okrada biednych i nie krzywdzi tych, którzy na to nie zasłużyli. 

Parker