Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: source w ramowka_api_getVideo_newPlayPuls() (linia 58 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/ramowka/ramowka_api/ramowka_api.module).
  • Notice: Undefined index: screenshot w ramowka_api_getVideo_newPlayPuls() (linia 59 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/ramowka/ramowka_api/ramowka_api.module).

O filmie

2018, reż.Brian A. Miller
Wyst. Bruce Willis, Frank Grillo, Johnathon Schaech, Olivia Culpo

Bruce Wills i Frank Grillo w sensacyjnym filmie „Odwet” będą musieli połączyć swoje siły, aby złapać przestępcę i wymierzyć sprawiedliwość. Co wyniknie z tego duetu?
Jacob (Frank Grillo) pracuje jako menadżer banku. Pewnego dnia w jego miejscu pracy dochodzi do brutalnego napadu, w którym ginie jeden z jego współpracowników. Mężczyzna nie może otrząsnąć się po tragicznym wydarzeniu, dlatego zamierza za wszelką cenę namierzyć napastnika. W tym celu postanawia połączyć siły ze swoim sąsiadem – emerytowanym policjantem Jamesem (Bruce Wills). Partnerzy próbują przewidzieć kolejny ruch złodzieja (Johnathon Schaech), ale mężczyzna wciąż pozostaje nieuchwytny. Niespodziewanie porwana zostaje żona Jacoba (Olivia Culpo) i jego córka.