Blair Witch

Horror, który wydarzył się naprawdę? „Blair Witch” to kontynuacja kultowego filmu z lat 90., który podbił widzów na całym świecie stylizacją na...

Opis

Horror, który wydarzył się naprawdę? „Blair Witch” to kontynuacja kultowego filmu z lat 90., który podbił widzów na całym świecie stylizacją na dokument. Strach się bać! Emocje gwarantowane! Dwie dekady po tragicznych wydarzeniach w lasach Black Hills, brat zaginionej Heather znajduje w Internecie dowody, które sugerują, że jego siostra wciąż żyje. James (James Allen McCune) wraz z grupą przyjaciół postanawia udać się do mrocznej puszczy i na własną rękę odkryć tajemnicę zniknięcia nastolatków. Grupa jest świetnie przygotowana: mają wysokiej jakości sprzęt, a swoją pomoc oferuje im lokalny przewodnik. Jednak gdy zapada zmrok, wędrowcy przekonują się, że mrożąca krew w żyłach legenda o wiedźmie z Blair może być prawdziwa.. Czy uda im się uciec przed gniewem demonicznej Blair Witch? Wytwórnia na początku promowała film pod fałszywym tytułem „The Woods”, aby ukryć jego powiązanie z prequelem. Jego premiera na konwencie w San Diego była ogromnym zaskoczeniem dla widzów i krytyków.

Zobacz również

Eliminatorzydzisiaj, 28 września, 20:00

Thomas McKenzie jest objęty programem ochrony świadków. Jednak wkrótce zostaje ujawniona jego tożsamość. Od tej pory musi walczyć o przetrwanie.

Eliminatorzy

Ochroniarzdzisiaj, 28 września, 21:55

Jack Devlin po latach służby na rzecz najbardziej zagrożonych osób w kraju, zostaje właścicielem firmy ochroniarskiej. Jak się okazuje, czeka na niego wiele niebezpieczeństw.

Ochroniarz

Po prostu walcz 2dzisiaj, 28 września, 23:45

"Po prostu walcz 2" to kontynuacja filmu z 2008 roku. Czwórka studentów, spotyka się, by razem przygotować się do finału podziemnych rozgrywek MMA.

Po prostu walcz 2