Czarny orzeł

W filmie „Czarny orzeł” Jean-Claude Van Damme wciela się w bezwzględnego rosyjskiego dowódcę z czasów zimnej wojny. Mocne kino dla każdego! 

Opis

W filmie Czarny orzeł Jean-Claude Van Damme wciela się w bezwzględnego rosyjskiego dowódcę z czasów zimnej wojny. Mocne kino dla każdego!

Trwa Zimna Wojna. Na morzu w pobliżu Malty rozbija się jeden z najnowocześniejszych samolotów taktycznych amerykańskich sił powietrznych – Aardvark F-111 – wyposażony w tajne urządzenie laserowe. CIA na miejsce katastrofy natychmiast wysyła swojego najlepszego agenta Ken Tamiego (Shō Kosugi), żeby uratował system, zanim wpadnie w ręce wroga. Misja nie należy do najłatwiejszych – spoczywającym na dnie morza wrakiem interesują się także agenci KGB. Rosyjski oddział pod dowództwem Andrieja (Jean-Claude Van Damme) jest bezwzględny i nie ma żadnych skrupułów. Rozpoczyna się niebezpieczna gra…

Zobacz również

Uciec, ale dokąd?jutro, 19 kwietnia, 20:00

Sam Gillen to więzienny zbieg. Los często sobie z niego drwi, sprawiając, że znajduje się w niewłaściwym miejscu i o niewłaściwej porze. 

Uciec, ale dokąd?

Uciekaj albo walczwtorek, 20 kwietnia, 20:00

Pełen emocji film akcji, który opowiada o strzelaninie w amerykańskiej szkole. Licealistka próbuje powstrzymać uzbrojonych napastników i ocalić...

Uciekaj albo walcz

Przygody małego Remiegodzisiaj, 18 kwietnia, 8:50

„Przygody małego Remiego” to niezwykle wzruszający film dla całej rodziny! Opowiada o tym, że nigdy nie powinno się tracić nadziei!
Podczas burzy...

Przygody małego Remiego