Focus

Czy miłość i oszustwo mogą iść w parze? Przekonaj się, oglądając świetną komedię na TV Puls. W rolach głównej supergwiazdy - Will Smith i Margot Robbie.

Oglądaj w

TV Puls
  • Focus
    niedziela, 28 lutego, 20:0016 100 min.
  • Focus
    poniedziałek, 1 marca, 21:3516 100 min.

Opis

Czy miłość i oszustwo mogą iść w parze? Przekonaj się, oglądając świetną komedię na TV Puls. W rolach głównej supergwiazdy - Will Smith i Margot Robbie.

Nicky (Will Smith) to doświadczony mistrz podstępu, który doskonale wie, jak wzbudzić zaufanie i oszukać ludzi tak, żeby tego nie zauważyli. Oszust wdaje się w romans z nową w tym fachu Jess (Margot Robbie). Kiedy relacja staje się zbyt poważna, Nicky postanawia z dnia na dzień zerwać z nią znajomość. Mijają trzy lata. Jess w ciągu ostatnich lat rozwinęła swoje umiejętności i stała się prawdziwą femme fatale. Tymczasem Nicky na wyścigach samochodowych w Buenos Aires zamierza wykonać swój najnowszy i bardzo niebezpieczny numer. Gdy niespodziewanie spotyka swoją dawną miłość, zaczynają pojawiać się pewne problemy…

Zobacz również

Fightersobota, 27 lutego, 20:00

Mikołaj Roznerski czy Piotr Stramowski? Kto okaże się lepszym Fighterem? Poczuj sportowe emocje i poznaj kulisy sportów MMA. Cel jest tylko jeden – zwycięstwo. 

Fighter

Wieczny studentdzisiaj, 25 lutego, 20:00

Van Wilder to studiujący już siódmy rok lekkoduch. Kiedy ojciec postanawia odciąć go od finansów, chłopak zakłada własną firmę i próbuje zarobić na życie.

Wieczny student

Wieczny student 2: Taj rządzidzisiaj, 25 lutego, 21:55

Badalandabad postanawia pogłębić wiedzę na prestiżowym brytyjskim Camden University. Studenci z wyższych sfer dość szybko pokazują Tajowi, gdzie jego miejsce.

Wieczny student 2: Taj rządzi