Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: und w api2_getImages() (linia 45 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/ramowka/provys_importer/provys_importer.module).

O filmie

2013, reż.Louis Leterrier
Wyst. Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Michael Caine, Morgan Freeman, Mélanie Laurent, Woody Harrelson

Zapraszamy do świata iluzji, mrocznych sekretów i przebiegłych planów! Uważaj: nie wszystko jest takie, na jakie wygląda! W rolach głównych gwiazdorska obsada: Morgan Freeman, Mark Ruffalo, Woody Harrelson, Jesse Eisenberg i Dave Franco. Poczuj magiczne emocje w TV Puls!
„Czterej jeźdźcy” to grupa zdolnych iluzjonistów – są to: J. Daniel Atlas (Jesse Eisenberg), Merritt McKinney (Woody Harrelson), Jack Wilder (Dave Franco) oraz Henley Reeves (Isla Fisher). Podczas swoich fenomenalnych spektakli napadają na skarbce największych bogaczy, a zyski dzielą między zebraną publiczność. W trakcie jednego z pokazów udaje im się ukraść pieniądze z banku, który znajduje się na innym kontynencie. Ich niezwykłe umiejętności zaczynają przyciągać tłumy i uwagę FBI. Śledztwo w sprawie nietypowych napadów prowadzi agent Dylan Rhodes (Mark Ruffalo) i pracująca dla Interpolu Alma Dray (Mélanie Laurent). Grupą iluzjonistów zaczyna interesować się również profesjonalny magik Thaddeus Bradley (Morgan Freeman), który zajmuje się rozpracowywaniem sztuczek innych osób z branży.