Jawajska gorączka

Świetny film akcji w egzotycznym wydaniu. Włącz TV Puls, przenieś się do upalnej Indonezji i odkryj tajemnicę, którą skrywa jawajska wyspa.
W trakcie...

Opis

Świetny film akcji w egzotycznym wydaniu. Włącz TV Puls, przenieś się do upalnej Indonezji i odkryj tajemnicę, którą skrywa jawajska wyspa. W trakcie przyjęcia na indonezyjskiej wyspie Jawa dochodzi do ataku terrorystycznego. Podczas zamachu dochodzi do porwania córka sułtana (Atigah Hasiholan). Świadek zdarzenia Jake Travers (Kellan Lutz) zostaje zatrzymany i przesłuchany przez detektywa Hashima (Ario Bayu). Mężczyźni zaczynają współpracować i wspólnie odkrywają, że sprawcą zbrodni są złodzieje diamentów na międzynarodową skalę.

Zobacz również

Uciec, ale dokąd?jutro, 19 kwietnia, 20:00

Sam Gillen to więzienny zbieg. Los często sobie z niego drwi, sprawiając, że znajduje się w niewłaściwym miejscu i o niewłaściwej porze. 

Uciec, ale dokąd?

Uciekaj albo walczwtorek, 20 kwietnia, 20:00

Pełen emocji film akcji, który opowiada o strzelaninie w amerykańskiej szkole. Licealistka próbuje powstrzymać uzbrojonych napastników i ocalić...

Uciekaj albo walcz

Przygody małego Remiegodzisiaj, 18 kwietnia, 8:50

„Przygody małego Remiego” to niezwykle wzruszający film dla całej rodziny! Opowiada o tym, że nigdy nie powinno się tracić nadziei!
Podczas burzy...

Przygody małego Remiego