Kaczki z gęsiej paczki

Gęś o imieniu Benek to beztroski lekkoduch. Zdecydowanie woli podniebne akrobacje i popisy od ćwiczeń przed zbliżającą się migracją do ciepłych krajów.

Opis

Gęś o imieniu Benek to beztroski lekkoduch. Zdecydowanie woli podniebne akrobacje i popisy od ćwiczeń przed zbliżającą się migracją do ciepłych krajów. Podczas jednego z popisów Benek wpada wprost w stado kaczątek. W wyniku tego zdarzenia dwa pisklaki zostają oddzielone od reszty swoich braci i sióstr a Benek doznaje kontuzji, która nie pozwala mu na wzbicie się w powietrze. Benek musi zadbać o kaczątka. Razem z nimi wyrusza w podróż życia – przez malownicze góry, wspaniałe jeziora, bambusowe lasy i jaskinie pełne tajemnic.

Zobacz również

Najpiękniejsze baśnie braci...dzisiaj, 7 marca, 13:20

Piękny film opowiadający historię Wieloskórki – księżniczki, która uciekła z królestwa z obawy przed planami swojego ojca. Musicie go koniecznie zobaczyć!

Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Wieloskórka

Najpiękniejsze baśnie braci...dzisiaj, 7 marca, 14:30

Podczas jednego z połowów ubogiemu rybakowi o imieniu Hein udaje się złowić złotą rybkę. Dzięki temu, że daruje jej życie, jego żona może spełnić swe życzenia.

Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: O rybaku i jego żonie

Kopciuszekdzisiaj, 7 marca, 15:45

"Kopciuszek" to zrealizowana z ogromnym rozmachem nowa odsłona klasycznej baśni Disneya. W głównych rolach największe gwiazdy amerykańskiego kina: Lily...

Kopciuszek